Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 6 marca 2006, 16:24

Konkurs Moto GP 3: The Ultimate Racing Technology - gra za friko!

Kolejny konkurs z serii „gra za friko” i kolejna ciekawa nagroda do wygrania, którą tym razem jest Moto GP 3: The Ultimate Racing Technology. Reguły zabawy wciąż te same - jeden mail i odrobina szczęścia wystarczą, aby przesyłka z nagrodą trafiła właśnie do was.

Kolejny konkurs z serii „gra za friko” i kolejna ciekawa nagroda do wygrania, którą tym razem jest Moto GP 3: The Ultimate Racing Technology. Reguły zabawy wciąż te same – jeden mail i odrobina szczęścia wystarczą, aby przesyłka z nagrodą trafiła właśnie do was.

Zwycięzca, do którego powędruje nagroda, wylosowany zostanie jak zwykle przez naszą redakcyjną sierotkę spośród posiadaczy aktywnych abonamentów MayClub, którzy do najbliższej środy, tj. 8 marca, do godziny 22.00, przyślą na mój adres, czyli [email protected], maila zawierającego w swej treści lub tytule zwrot THQ/CDPROJEKT oraz numer posiadanej karty klubowej bądź też abonamentu z Wielkiej Encyklopedii GIER 2006 (wciąż dostępna w sprzedaży).

* wyślij swoje zgłoszenie

Konkurs Moto GP 3: The Ultimate Racing Technology - gra za friko! - ilustracja #1

Moto GP 3 to jedna z ciekawszych gier tego roku i zdecydowanie najlepsza motocyklowa ścigałka ostatnich lat. Tytuł ten w udany sposób łączy w sobie elementy typowe dla gier arcade oraz bardziej skomplikowanych symulacji. Miłośnicy gatunku mają zapewnione co najmniej kilkanaście godzin świetnej zabawy. Pasjonaci bardziej skomplikowanych pozycji również powinni zainteresować się tym tytułem, gdyż na wyższych poziomach trudności zaczyna się robić bardzo ciekawie. Podsumowując, wyjątkowo udana ścigałka, w którą z całą pewnością warto byłoby zagrać. – fragment podsumowania recenzji gry, ocena 81%

Konkurs Moto GP 3: The Ultimate Racing Technology - gra za friko! - ilustracja #2