Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 marca 2007, 18:05

autor: Jiker

Interaktywne areny cechą szóstej odsłony serii Tekken

Tylko dwa dni przyszło nam czekać na nowe informacje na temat gry Tekken 6. W środę przekazaliśmy Wam bowiem wiadomość dotyczącą otwartych testów arcade’owej wersji tejże pozycji, które powinny się odbyć najprawdopodobniej w maju. Dzisiaj wiemy już nieco więcej na temat testów, jak i samej gry.

Tylko dwa dni przyszło nam czekać na nowe informacje na temat gry Tekken 6. W środę przekazaliśmy Wam bowiem wiadomość dotyczącą otwartych testów arcade’owej wersji tejże pozycji, które powinny się odbyć najprawdopodobniej w maju. Dzisiaj wiemy już nieco więcej.

Po pierwsze, wersja przeznaczona do publicznego wypróbowania oferować będzie dwie grywalne postaci – Leo oraz Zafinę, a więc dwóch nowych wojowników, których Namco Bandai postanowiło umieścić w Tekken 6. Póki co nie wiadomo, czy testami objęci zostaną także pozostali bohaterowie i bohaterki. Wątpliwe jest jednak, aby stało się inaczej.

Druga kwestia związana jest z lokacjami, na których będą się odbywać walki. Okazuje się bowiem, że będą one interaktywne, a więc podatne na działania graczy. Nie wiadomo na ile owa interaktywność będzie posunięta, z pewnością jednak wpłynie nie tylko na efektowność walk, ale i taktykę, którą będzie trzeba dostosowywać do dynamicznie zmieniających się warunków. Czekamy na więcej informacji.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.