Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 sierpnia 2006, 13:59

autor: Krooliq

Gothic III – nowa strona i obrazki

Jedna z najbardziej oczekiwanych gier tego roku – Gothic III zadebiutuje 13 października. Tymczasem firma Aspyr Media, odpowiedzialna za dystrybucję programu na terenie Stanów Zjednoczonych, postanowiła „poczęstować” nas porcją nowych obrazków prezentujących trzecią odsłonę jednej z najlepszych gier cRPG w akcji.

Jedna z najbardziej oczekiwanych gier tego roku – Gothic III zadebiutuje 13 października. Tymczasem firma Aspyr Media, odpowiedzialna za dystrybucję programu na terenie Stanów Zjednoczonych, postanowiła „poczęstować” nas porcją nowych obrazków prezentujących trzecią odsłonę jednej z najlepszych gier cRPG w akcji. Oto one:

Gothic III – nowa strona i obrazki - ilustracja #1
Gothic III – nowa strona i obrazki - ilustracja #2
Gothic III – nowa strona i obrazki - ilustracja #3
Gothic III – nowa strona i obrazki - ilustracja #4

Więcej obrazków w pełnym rozmiarze możecie zobaczyć na tej stronie.

Jednocześnie firma Aspyr Media ogłosiła, że uruchomiła stronę poświęconą omawianej produkcji. Wszystkich zainteresowanych zapoznaniem się z jej zawartością zapraszamy pod ten adres.

Przypomnijmy, że w naszym kraju Gothic III ukaże się dzięki firmie CD Projekt. Kiedy? Na razie nie wiadomo. Jednak należy się spodziewać, że nastąpi to jeszcze w 2006 roku.

Więcej informacji na temat omawianej produkcji znajdziecie na łamach naszego serwisu:

Ostatnia aktualizacja: 2006-08-18

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Gothic 3

Gothic 3