Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 lutego 2008, 08:31

Gears of War 2 oficjalnie zapowiedziane!

Kontynuacja przygód Marcusa Fenixa została wreszcie oficjalnie zapowiedziana. Dokonano tego w trakcie spotkania prasowego zorganizowanego przez koncern Microsoft podczas Game Developers Conference. Wraz z przybliżoną datą premiery gry potwierdzona została także informacja o ekskluzywności tegoż tytułu względem konsoli Xbox 360.

Kontynuacja przygód Marcusa Feniksa została wreszcie oficjalnie zapowiedziana. Dokonano tego w trakcie spotkania prasowego zorganizowanego przez koncern Microsoft podczas Game Developers Conference. Wraz z przybliżoną datą premiery gry potwierdzona została także informacja o ekskluzywności tegoż tytułu względem konsoli Xbox 360.

Informacje na temat Gears of War 2 ujawnił nie kto inny, tylko Cliff Bleszinski, główny projektant jednej z najbardziej oczekiwanych pozycji bieżącego roku. Kontynuacja bestsellerowej produkcji (do tego momentu sprzedano 4,5 miliona egzemplarzy) zostanie wydana już w listopadzie.

W sieci zadebiutował ponadto pierwszy teaser GoW 2. Widzimy na nim filozofującego Marcusa, przechodzącego następnie do krótkiego pojedynku z niczego nie spodziewającym się Locustem. Film w wysokiej rozdzielczości opublikowaliśmy już na łamach naszego serwisu. Zachęcamy do jego obejrzenia, czekając jednocześnie na publikację pierwszy szczegółów na temat GoW 2.

AKTUALIZACJA: Wszystkich zainteresowanych tematem zapraszamy również do zapoznania się z filmem ukazującym nowe możliwości silnika Unreal Engine 3. Zostaną one oczywiście wykorzystane przy produkcji drugiej odsłony cyklu Gears of War. W sieci zamieszczone zostały także pierwsze projekty okładki edycji standardowej oraz limitowanej. Ich finalne wydania będą się jednak nieznacznie różnić. Poniższe posłużą jedynie w sklepach za atrapę dla umożliwienia złożenia zamówienia przedpremierowego.

Gears of War 2 oficjalnie zapowiedziane! - ilustracja #1
Gears of War 2 oficjalnie zapowiedziane! - ilustracja #2