Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 lipca 2008, 19:32

autor: Michał "aRusher" Urbanek

E3 2008: Rock Band oficjalnie w siedmiu kolejnych krajach europejskich

W ciągu ostatnich tygodni pojawiało się bardzo wiele informacji na temat drugiej części Rock Banda. Oficjalna, pełna lista utworów czy opis i zdjęcia nowej perkusji to tylko niektóre z nich. Tymczasem wciąż niewielka część europejskich posiadaczy konsol ma możliwość grania w pierwszą odsłonę RB.

W ciągu ostatnich tygodni pojawiało się bardzo wiele informacji na temat drugiej części Rock Banda. Oficjalna, pełna lista utworów czy opis i zdjęcia nowej perkusji to tylko niektóre z nich. Tymczasem wciąż niewielka część europejskich posiadaczy konsol ma możliwość grania w pierwszą odsłonę RB. Co prawda tytuł zawitał w maju na Stary Kontynent, ale nie w każdym jego miejscu i jedynie na Xboxa 360. Teraz trafia do siedmiu nowych krajów, lecz wciąż nie ma wśród nich Polski.

E3 2008: Rock Band oficjalnie w siedmiu kolejnych krajach europejskich - ilustracja #1

Od 24 lipca z Rock Bandem bawić się będą mogli mieszkańcy Belgii, Włoch, Szwecji, Hiszpanii, Szwajcarii, Holandii oraz Luksemburga. Podobnie jak to miało miejsce wcześniej - pierwszeństwo sprzedaży w tych krajach będzie miała wersja na konsolę Microsoftu.

Na dysku z grą znajdzie się 58 kawałków znanych z wersji północnoamerykańskiej i dziewięć dodatkowych, w innych językach (np. Die Toten Hosen - Hier Kommt Alex czy Playmo - New Wave). Polakom pozostaje czekać i trzymać kciuki, by Rock Band w ogóle się oficjalnie nad Wisłą pojawił.