Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 lipca 2008, 17:30

autor: Vercetti

Znamy datę europejskiej premiery gry Tomb Raider: Underworld

Choć świat żyje obecnie amerykańskimi targami E3 Media & Business Summit 2008, na światło dzienne przedostają się też informacje, które pomimo tego, że nie pochodzą z Los Angeles, dla sporego grona odbiorców są niezwykle istotne. Tak jest w przypadku nowej odsłony przygód Lary Croft, gry Tomb Raider: Underworld, która – jak poinformowała dzisiaj firma Eidos Interactive – znajdzie się w sprzedaży w

Choć świat żyje obecnie amerykańskimi targami E3 Media & Business Summit 2008, na światło dzienne przedostają się też informacje, które pomimo tego, że nie pochodzą z Los Angeles, dla sporego grona odbiorców są niezwykle istotne. Tak jest w przypadku nowej odsłony przygód Lary Croft, gry Tomb Raider: Underworld, która – jak poinformowała dzisiaj firma Eidos Interactive – znajdzie się w sprzedaży w drugiej połowie listopada.

Znamy datę europejskiej premiery gry Tomb Raider: Underworld - ilustracja #1

Brytyjska korporacja potwierdziła datę premiery nowego dziecka Crystal Dynamics, ustalając ostateczny termin ukazania się tytułu na 21.11.2008. W tym właśnie dniu gra trafi na Stary Kontynent w wersjach na PC, PS2, PS3, X360, NDS-a i Wii.

Od polskiego dystrybutora gier spod znaku Eidosa, firma Cenega Poland, dowiedzieliśmy się, że Underworld będzie sprzedawany także w naszym kraju. Na razie nie są jednak znane bliższe szczegóły na temat ceny czy terminu, w którym produkt pojawi się na półkach polskich sklepów.