Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 lipca 2008, 19:41

E3 2008: Już tylko chwile dzielą nas od ujawnienia filmu na kanwie Lost Planet?

Całkiem niedawno pojawiła się informacja, jakoby Capcom chciał poprawić swoje notowania w Hollywood za pomocą kolejnej gry przeniesionej na srebrny ekran – Lost Planet. Jak donosi sieciowy serwis magazynu Variety oraz ludzie mediów obecni na targach E3 – film ten został już oficjalnie potwierdzony.

Całkiem niedawno pojawiła się informacja, jakoby Capcom chciał poprawić swoje notowania w Hollywood za pomocą kolejnej gry przeniesionej na srebrny ekran – Lost Planet. Jak donosi sieciowy serwis magazynu Variety oraz ludzie mediów obecni na targach E3 – film ten został już oficjalnie potwierdzony. Capcom dogadał się z wytwórnią Warner Bros., a wcześniej wymieniane nazwiska dalej pojawiają się przy temacie filmu LP.

Scenarzystą ma być David Hayter, głos Solid Snake’a, odpowiedzialny również za skrypt dwóch części X-Men czy nadchodzących Strażników Zacka Snydera, a jednym z producentów - znany w Hollywood Avi Arad (człowiek stojący za mnóstwem stworzonych już i ciągle powstających filmów o komiksowych superbohaterach). Jest niemal pewne, że Capcom będzie współfinansować powstanie filmu. W ramach ciekawostki możemy jeszcze wspomnieć, że twórcy Lost Planet są prawie dogadani co do innego filmu – Onimusha, tym razem w kooperacji z Paramount Pictures.