Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 lipca 2008, 19:41

E3 2008: Już tylko chwile dzielą nas od ujawnienia filmu na kanwie Lost Planet?

Całkiem niedawno pojawiła się informacja, jakoby Capcom chciał poprawić swoje notowania w Hollywood za pomocą kolejnej gry przeniesionej na srebrny ekran – Lost Planet. Jak donosi sieciowy serwis magazynu Variety oraz ludzie mediów obecni na targach E3 – film ten został już oficjalnie potwierdzony.

Całkiem niedawno pojawiła się informacja, jakoby Capcom chciał poprawić swoje notowania w Hollywood za pomocą kolejnej gry przeniesionej na srebrny ekran – Lost Planet. Jak donosi sieciowy serwis magazynu Variety oraz ludzie mediów obecni na targach E3 – film ten został już oficjalnie potwierdzony. Capcom dogadał się z wytwórnią Warner Bros., a wcześniej wymieniane nazwiska dalej pojawiają się przy temacie filmu LP.

Scenarzystą ma być David Hayter, głos Solid Snake’a, odpowiedzialny również za skrypt dwóch części X-Men czy nadchodzących Strażników Zacka Snydera, a jednym z producentów - znany w Hollywood Avi Arad (człowiek stojący za mnóstwem stworzonych już i ciągle powstających filmów o komiksowych superbohaterach). Jest niemal pewne, że Capcom będzie współfinansować powstanie filmu. W ramach ciekawostki możemy jeszcze wspomnieć, że twórcy Lost Planet są prawie dogadani co do innego filmu – Onimusha, tym razem w kooperacji z Paramount Pictures.

Filip Grabski

Filip Grabski

Istnieje od 1984 roku, a 10 lat później z pełną świadomością zaczął użytkować pecety. Zostało mu to do dzisiaj, ale w międzyczasie nauczył się łączyć przyjemne z pożytecznym (tak, na komputerach można nie tylko grać!). Z GOL-em współpracuje od marca 2008 roku - zaczynał od newsów, potem przeszedł do publicystyki i przy okazji pompował treści dla Gameplaya. Obecnie przede wszystkim tworzy grafiki widoczne na głównej stronie serwisu (i nie tylko) oraz opiekuje się ciekawostkami filmowymi dla Filmomaniaka. Prywatnie ojciec, mąż, podcaster (od 8 lat współtworzy Podcast Hammerzeit) i miłośnik konsumowania popkultury - zarówno tej wizualnej (na dobry film i serial zawsze znajdzie czas), jak i dźwiękowej (szczególnie, gdy brzmi ona jak gitara elektryczna).

więcej