Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 lipca 2008, 20:02

E3 2008: EA wiąże poważne plany z iPhone'm

Electronic Arts posiada gry na praktycznie wszystkie możliwe platformy do zabawy – w tym najnowsze przenośne dziecko Apple. A na tą ostatnią platformę nadejdą nowe, lepsze gry.

Electronic Arts posiada gry na praktycznie wszystkie możliwe platformy do zabawy – w tym najnowsze przenośne dziecko Apple. A na tą ostatnią nadejdą nowe, lepsze gry.

Oczywiście większość produkcji na komórki (nawet tak potężne jak iPhone) to proste tytuły dla tzw. niedzielnych graczy. Podczas swojej konferencji w trakcie targów E3 w Los Angeles panowie z EA ogłosili, że iPhone oraz iPod Touch pozwolą wkrótce na zapoznanie się z nowymi grami z tak poważnych serii, jak Tiger Woods PGA Tout czy Need for Speed.

Szczegółów nie znamy, ale jest pewne, że moc zabawek od Apple każe się zastanowić, czy te gry nie będą przypadkiem np. konwersjami z PlayStation Portable. Pozostaje pytanie – jak dotykowe panele sprawdzą się jako urządzenia do sterowania?

E3 2008: EA wiąże poważne plany z iPhone'm - ilustracja #1

Filip Grabski

Filip Grabski

Istnieje od 1984 roku, a 10 lat później z pełną świadomością zaczął użytkować pecety. Zostało mu to do dzisiaj, ale w międzyczasie nauczył się łączyć przyjemne z pożytecznym (tak, na komputerach można nie tylko grać!). Z GOL-em współpracuje od marca 2008 roku - zaczynał od newsów, potem przeszedł do publicystyki i przy okazji pompował treści dla Gameplaya. Obecnie przede wszystkim tworzy grafiki widoczne na głównej stronie serwisu (i nie tylko) oraz opiekuje się ciekawostkami filmowymi dla Filmomaniaka. Prywatnie ojciec, mąż, podcaster (od 8 lat współtworzy Podcast Hammerzeit) i miłośnik konsumowania popkultury - zarówno tej wizualnej (na dobry film i serial zawsze znajdzie czas), jak i dźwiękowej (szczególnie, gdy brzmi ona jak gitara elektryczna).

więcej

gry