Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "Techland Press Release" 24 marca 2006, 08:21

Demo GTI Racing pod koniec marca

Techland poinformował dziś, że demo GTI Racing – najnowszej samochodówki na silniku Xpand Rally zostanie udostępnione Internautom 31.03.2006.

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta / wydawcy / dystrybutora produktu i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Techland poinformował dziś, że demo GTI Racing – najnowszej samochodówki na silniku Xpand Rally zostanie udostępnione Internautom 31.03.2006. Demo zawierało będzie 3 spośród ponad 25 modeli oraz kilka tras dostępnych w grze. Więcej informacji na temat wersji demo już wkrótce na stronie www.gtiracingthegame.com której premierę Techland zapowiada na 29.marca

GTI Racing w unikalny sposób łączy realistyczną i bardzo szczegółową symulacje fizyki prowadzenia samochodu z czystą przyjemnością jazdy. Największa kolekcja Golfów, legendarnych samochodów europy, od legendarnych wersji z lat siedemdziesiątych po najnowsze modele tej niemieckiej firmy, uzupełniona o kultowe garbusy i rewelacyjne „koncept cary” W12 i Concept T.