Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 sierpnia 2007, 10:42

autor: Misiek

Czy w Soul Calibur IV będziemy mogli pokonać przeciwnika jednym ciosem?

Soul Calibur to bardzo ceniona seria bijatyk, która wraz z najnowszą częścią ma przenieść się na konsole nowej generacji. Wygląda na to, że nie tylko oprawa graficzna się zmieni. W najnowszym numerze Official PlayStation Magazine jeden z głównych programistów w Namco Bandai - Masaaki Hoshino – zdradził, że czwarta Soul Calibur IV doczeka się bardzo interesującej nowości.

Soul Calibur to bardzo ceniona seria bijatyk, która wraz z najnowszą częścią ma przenieść się na konsole nowej generacji. Wygląda na to, że nie tylko oprawa graficzna się zmieni. W najnowszym numerze Official PlayStation Magazine jeden z głównych programistów w Namco Bandai - Masaaki Hoshino – zdradził, że czwarta część Soul Calibur IV doczeka się niezwykle interesującej nowości.

Wygląda na to, że nie będziemy musieli już tak bardzo zwracać uwagę na energię naszych oponentów. „Mamy tu nowy element rozgrywki, który pozwoli Wam wygrywać bez odbierania całego paska życia Waszemu przeciwnikowi” – zdradził Hoshino.

Czy w Soul Calibur IV będziemy mogli pokonać przeciwnika jednym ciosem? - ilustracja #1

Redaktorzy magazynu przypuszczają, że możemy tu mieć do czynienia z patentem znanym ze starego tytułu z PSone - Bushido Blade, w którym jednym celnym ciosem mogliśmy pokonać przeciwnika. Pismo sugeruje też, że w czwartej części Soul Calibur może powrócić system zużywania się broni w czasie walki, znany jeszcze z Soul Edge z PSX-a. Twórcy gry jak na razie nie potwierdzają tych rewelacji.

Dokładna data premiery Soul Calibur IV nie została jeszcze ustalona. Wiadomo jedynie, że możemy spodziewać się tego tytułu dopiero w 2008 roku.