Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość nowe materiały 10 marca 2006, 14:22

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Czwarte uaktualnienie Wielkiej Encyklopedii Gier 2006 już dostępne!

Mamy przyjemność poinformować, że czwarte uaktualnienie Wielkiej Encyklopedii Gier 2006 jest już dostępne. Zarejestrowanych użytkowników Encyklopedii zapraszamy do pobierania!

Mamy przyjemność poinformować, że czwarte uaktualnienie Wielkiej Encyklopedii Gier 2006 jest już dostępne. Zarejestrowanych użytkowników Encyklopedii zapraszamy do pobierania!

Uaktualnienie to nowe opisy gier, setki kodów oraz kilkadziesiąt trainerów. Obok nowych i zaktualizowanych wpisów encyklopedycznych, znajdziecie w nim najświeższe filmy, galerie oraz artykuły (m.in. pierwszą w Polsce recenzję gry Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie II).

Nie zabrakło oczywiście doskonałych poradników. Największą „gwiazdą” tego uaktualnienia jest liczący aż 171 stron poradnik do gry Prince of Persia: Dwa Trony. Ponadto miłośnicy kryminałów zapewne skorzystają z solucji do wydanej niedawno w Polsce Agathy Christie: I Nie Było Już Nikogo. Przygotowaliśmy również m.in. poradniki do Luli 3D i Rainbow Six: Lockdown.

Uaktualnienie pełne (dla użytkowników, którzy jeszcze nie aktualizowali Encyklopedii) zajmuje 615 MB, natomiast ci którzy są z update’ami na bieżąco muszą pobrać pakiet zajmujący 275 MB.

Czwarte uaktualnienie Wielkiej Encyklopedii Gier 2006 już dostępne! - ilustracja #1

Przypominamy, że aby zaktualizować Encyklopedię, wystarczy kliknąć na przycisku Ustawienia, a następnie na przycisk Aktualizacja Elektroniczna. Szczegółowe informacje na temat aktualizacji i rejestracji Wielkiej Encyklopedii Gier 2006 znajdziecie oczywiście w Pomocy zawartej w programie.

Czwarte uaktualnienie Wielkiej Encyklopedii Gier 2006 już dostępne! - ilustracja #2

Wielka Encyklopedia Gier 2006 to czwarta edycja jednego z największych na świecie kompendiów wiedzy o grach komputerowych. Niniejsze wydanie, obejmujące ponad 6000 gier na 9 platform sprzętowych (ponad 4 tysiące gier na PC), jest pierwszym wydawanym zarówno w wersji DVD jak i 4xCD. Wersja DVD, nieco bogatsza, różni się od CD tym, iż zawiera więcej filmów, a każdemu opisowi gry towarzyszy 6 zamiast 2 screenshotów. Od 8 marca 2006 Wielka Encyklopedia Gier 2006 ponownie dostępna we wszystkich kioskach na terenie Polski, w salonach Empik oraz wysyłkowo na stronach wortalu Gry-OnLine, w atrakcyjnej formie i za jedyne 19,90 złotych.