Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "CI Games Press Release" 12 sierpnia 2008, 17:37

Code of Honor 2: Łańcuch krytyczny - making of

City Interactive S.A. opublikowało trwający ponad trzy i pół minuty materiał making of gry Code of Honor 2: Łańcuch krytyczny, zmontowany z fragmentów gry i wzbogacony wypowiedziami pracowników City Interactive S.A., którzy przyczynili się do powstania gry.

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

City Interactive S.A. opublikowało trwający ponad trzy i pół minuty materiał making of gry Code of Honor 2: Łańcuch krytyczny, zmontowany z fragmentów gry i wzbogacony wypowiedziami pracowników City Interactive S.A., którzy przyczynili się do powstania gry. Z materiału dowiadujemy się interesujących szczegółów o powstawaniu gry. Dzięki wykorzystaniu silnika graficznego Jupiter EX zastosowano realistyczne, dynamiczne oświetlenie, spektakularne efekty specjalne, świetne AI postaci. Nowe, interesujące rozwiązania gameplay’owe oraz rozbudowana interakcja z otoczeniem sprawiają, że Code of Honor 2: Łańcuch krytyczny to shooter, który zapewnia świetną rozrywkę.

Plik waży niecałe 100 MB i jest do ściągnięcia na stronie www.codeofhonor2game.com.

W Code of Honor 2: Łańcuch krytyczny gracz przenosi się do Gujany Francuskiej na wybrzeżu Ameryki Południowej, gdzie oddziały zbrojne organizacji terrorystycznej Globalny Front Rewolucyjny zaatakowały ośrodek badawczy na wyspie Île Royale i przejęły kontrolę nad eksperymentalnym reaktorem jądrowym. To początek łańcucha krytycznego wydarzeń, które zagrożą bezpieczeństwu całego regionu. Ratunek jest tylko jeden – Legia Cudzoziemska.

Code of Honor 2: Łańcuch Krytyczny na rynku już 19 sierpnia za jedyne 19,99 zł!