Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Code of Honor 2: Conspiracy Island (PC)
OkładkaCode of Honor 2: Conspiracy Island (PC)

Code of Honor 2: Łańcuch Krytyczny PC

Code of Honor 2: Conspiracy Island

Code of Honor 2: Conspiracy Island to oficjalna kontynuacja gry akcji/FPS Code of Honor: The French Foreign Legion, która na rynek trafiła w lutym 2007 roku. Podobnie jak w przypadku pierwszej części, mamy do czynienia z niskobudżetową strzelaniną.

Akcji | FPP | współczesne konflikty | FPS | polskie | strzelanki

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Code of Honor 2: Łańcuch Krytyczny Premiera PC

19sierpnia2008

pudełko PL

19sierpnia2008

producent: CI Games / City Interactive wydawca: CI Games / City Interactive wydawca PL: CI Games / City Interactive

Polskie napisyPolskie napisyAngielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Code of Honor 2: Łańcuch Krytyczny

Call of Duty 4: Modern Warfare

Soldier of Fortune: Payback

Terrorist Takedown 2

Code of Honor 2: Conspiracy Island to oficjalna kontynuacja gry akcji/FPS Code of Honor: The French Foreign Legion, która na rynek trafiła w lutym 2007 roku. Podobnie jak w przypadku pierwszej części, mamy do czynienia z niskobudżetową strzelaniną. Conspiracy Island jest dziełem rodzimego studia City Interactive, znanego również za sprawą takich tytułów jak Terrorist Takedown czy Mortyr: Operacja Sztorm.

Gracz po raz kolejny ma okazję wcielić się w postać jednego z żołnierzy Francuskiej Legii Cudzoziemskiej, uczestnicząc w niebezpiecznych misjach rozgrywanych na okupowanych przez wroga terenach. W przeciwieństwie do pierwszej części, gdzie starcia toczyły się na terytorium Wybrzeża Kości Słoniowej, tym razem miejscem akcji jest zlokalizowana w Ameryce Południowej Gujana Francuska. Drużyna, w skład której wchodzi sterowana postać, zostaje wysłana w ten region z zadaniem powstrzymania Hernanda Mendozy oraz zatrudnionych przez niego najemników. Szaleńcowi udało się przejąć kontrolę nad eksperymentalnym reaktorem jądrowym, znajdującym się na terenie ośrodka badawczego Île Royale. Żołnierze Legii muszą zaprowadzić porządek w regionie zanim sytuacja wymknie się spod kontroli, unikając jednocześnie niepotrzebnego rozgłosu.

Właściwa gra składa się z dziewięciu misji, podzielonych na szereg zadań, które rozwiązuje się w ustalonej przez producentów kolejności. W miarę rozwoju zabawy otrzymuje się nowe wytyczne, choć większość z nich ogranicza się do eliminowania wrogich sił znajdujących w okolicy. Stosunkowo duży nacisk położono na zawarcie realistycznego wyposażenia oraz uzbrojenia członków drużyny. Używają oni istniejące w rzeczywistości modele karabinów, pistoletów czy wyrzutni rakiet – łącznie różnych rodzajów broni jest około dziesięciu.

Code of Honor 2: Conspiracy Island wykorzystuje udoskonaloną wersję silnika graficznego o nazwie Jupiter EX Engine. Usprawnienia objęły przede wszystkim dodanie dynamicznego oświetlenia oraz interaktywnego otoczenia, dzięki czemu wiele napotykanych obiektów można uszkodzić lub zniszczyć. Kolejne etapy rozgrywane są m.in. w fabrykach, laboratoriach, rozległych kompleksach jaskiń czy XIX-sto wiecznym więzieniu.

Ostatnia modyfikacja 4 sierpnia 2008

Tryb gry: single player  

Ocena użytkowników: 7 / 10 na podstawie 510 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 8.2 / 10 na podstawie 112 głosów czytelników.

Code of Honor 2: Łańcuch Krytyczny cena w dniu premiery: 19,99 PLN

Klasyfikacja PEGI Code of Honor 2: Łańcuch Krytyczny

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy.

Code of Honor 2: Łańcuch Krytyczny Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 2.5 GHz
  • 1 GB RAM
  • karta grafiki 256 MB (GeForce 6600 lub lepsza)
  • 1 GB HDD
  • Windows 98 SE/Me/2000/XP SP2