Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 maja 2009, 13:26

Nowe gry z City Interactive na targach E3

Jedna z największych polskich firm działających w branży gier komputerowych ogłosiła dzisiaj, że dołączy do długiej listy wystawców na czerwcowych targach Electronic Entertainment Expo w Los Angeles.

Jedna z największych polskich firm działających w branży gier komputerowych ogłosiła dzisiaj, że dołączy do długiej listy wystawców na czerwcowych targach Electronic Entertainment Expo w Los Angeles.

Z czym do ludzi, pytacie pewnie? Już informujemy. City Interactive zabierze do Stanów pięć swoich największych tytułów zaplanowanych na ten rok. Listę zupełnie nowych i do tej pory nieujawnianych gier otwiera zapowiadana jakiś czas temu (zarówno w newsie, jak i wywiadzie z prezesem firmy Markiem Tymińskim) druga część przygodówki Chronicles of Mystery, z podtytułem The Tree of Life. Przy okazji dowiadujemy się, że seria wzbogaci się o pozycję na Nintendo DS – Chronicles of Mystery: Curse of the Ancient Temple. Prócz tej gry na przenośnej konsolce Nintendo zagrać nam przyjdzie w grę Party Designer, a na Wii pojawi się gra o wdzięcznym tytule Redneck Chicken Riot. Ostatnią grą, jaką City pokaże w Los Angeles, będzie trzecia odsłona gry FPS Code of Honor. Zważywszy na tendencję zwyżkową w ocenach poprzednich części (Code of Honor – 58%, Code of Honor 2 – 66%) być może jest szansa na tytuł co najmniej „siódemkowy”? Bo o poziom przygodówek martwić się nie musimy.

Targi E3 trwać będą od 2 do 4 czerwca i przyniosą ze sobą ducha dawnych czasów – wielka otwarta impreza dla wszystkich chętnych (mieszkających w USA) z pewnością dostarczy mnóstwa ciekawych informacji.

Nowe gry z City Interactive na targach E3 - ilustracja #1

Filip Grabski

Filip Grabski

Istnieje od 1984 roku, a 10 lat później z pełną świadomością zaczął użytkować pecety. Zostało mu to do dzisiaj, ale w międzyczasie nauczył się łączyć przyjemne z pożytecznym (tak, na komputerach można nie tylko grać!). Z GOL-em współpracuje od marca 2008 roku - zaczynał od newsów, potem przeszedł do publicystyki i przy okazji pompował treści dla Gameplaya. Obecnie przede wszystkim tworzy grafiki widoczne na głównej stronie serwisu (i nie tylko) oraz opiekuje się ciekawostkami filmowymi dla Filmomaniaka. Prywatnie ojciec, mąż, podcaster (od 8 lat współtworzy Podcast Hammerzeit) i miłośnik konsumowania popkultury - zarówno tej wizualnej (na dobry film i serial zawsze znajdzie czas), jak i dźwiękowej (szczególnie, gdy brzmi ona jak gitara elektryczna).

więcej