Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "CI Games Press Release" 24 marca 2003, 10:39

CITY interactive zapowiada Starmageddon 2

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

City Interactive ujawnia, że pracuje od jakiegoś czasu nad grą Starmageddon 2. Prace nad grą rozpoczęły się jeszcze w zeszłym roku i spodziewa się, że gra pojawi się w sprzedaży jeszcze pod koniec obecnego roku.

Prezes CITY interactive, Marek Tymiński powiedział: „Starmageddon 2 będzie naszą przełomową produkcją. Kierujemy ją do wszystkich entuzjastów gier strategicznych, dzięki niespotykanej jakości grafiki jaką zamierzamy zaoferować, mamy nadzieję na entuzjastyczne przyjęcie gry i wiele pozytywnych recenzji od prasy specjalistycznej na całym świecie. Produkcja poprzedniej części wiele nas nauczyła i dzięki temu planujemy zaoferować wszystkim graczom dokładnie tego, czego potrzebują. Mocno wierzymy, że tytuł będzie dobrze przyjęty i osiągnie wysokie wyniki sprzedaży na całym świecie”.

Dalsze szczegóły znajdą Państwo w pliku dołączonym do tej wiadomości lub na naszej witrynie internetowej www.city-interactive.com/pe2.html.

CITY interactive zapowiada Starmageddon 2 - ilustracja #1
CITY interactive zapowiada Starmageddon 2 - ilustracja #2