Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 czerwca 2005, 15:36

autor: Elrond

Chcesz zaistnieć w świecie UFO: Aftershock? Napisz opowiadanie i licz na odrobinę szczęścia

Firma Cenega, wydawca UFO: Aftershock wychodzi do fanów tej znakomitej serii strategicznej z dość ciekawą propozycją. Otóż wszyscy, którzy mają w sobie odrobinę talentu pisarskiego, nie wstydzą się zaprezentować swoich prac szerszej publiczności i mają chrapkę na ujrzenie swoich "wypocin" w specjalnej edycji UFO: Aftershock powinni wziąć udział w konkursie literackim.

Firma Cenega, wydawca UFO: Aftershock wychodzi do fanów tej znakomitej serii strategicznej z dość ciekawą propozycją. Otóż wszyscy, którzy mają w sobie odrobinę talentu pisarskiego, nie wstydzą się zaprezentować swoich prac szerszej publiczności i mają chrapkę na ujrzenie swoich "wypocin" w specjalnej edycji UFO: Aftershock powinni wziąć udział w konkursie The Best Fiction from the World of UFO: Aftermath and Aftershock. Warunek jest jeden - akcja dzieła musi zgodnie z tytułem rozgrywać się w świecie UFO a samo opowiadanie nie powinno przekraczać 2,500 słów.

Jeśli opowiadania będą stały na wysokim poziomie i nie będzie można wyłonić zdecydowanego zwycięzcy, nie wykluczone, iż zostaną przyznane dwie lub trzy nagrody główne. Oprócz umieszczenia zwycięskich opowiadań w specjalnej edycji gry, ich autorzy otrzymają kopie UFO: Aftershock z autografami jej developerów.

Opowiadania można nadsyłać na ten adres, z dopiskiem FICTION w tytule, do 18 lipca. Natomiast 29 lipca na stronach Cenega oraz UFO: Aftershock zostaną umieszczone nazwiska zwycięzców konkursu.