Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 stycznia 2006, 09:35

autor: Krooliq

25 to Life w tłoczni

Firma Eidos poinformowała, że wzorowana na takich produkcjach, jak Grand Theft Auto, Gangland czy The Getaway trójwymiarowa gra akcji o nazwie 25 to Life właśnie uzyskała „złoty” status i znalazła się w tłoczni.

Firma Eidos poinformowała, że wzorowana na takich produkcjach, jak Grand Theft Auto, Gangland czy The Getaway trójwymiarowa gra akcji o nazwie 25 to Life właśnie uzyskała „złoty” status i znalazła się w tłoczni. Przypomnijmy, że program ukaże się w wersji PC oraz na konsole PlayStation2 i Xbox, a jego amerykański debiut rynkowy zaplanowany jest na 18 stycznia. Na razie nie wiadomo, czy 25 to Life ujrzymy na naszych półkach sklepowych.

25 to Life w tłoczni - ilustracja #1

 

Akcja 25 to Life rozgrywa się na ulicach jednego ze współczesnych amerykańskich miast. Gra oferuje cztery podstawowe tryby multiplayer oraz tryb single player, warto przy tym nadmienić, iż to właśnie zabawa w Sieci stanowi podstawową atrakcję programu. Podczas zabawy wieloosobowej, na jednej planszy może spotkać się maksymalnie szesnastu zawodników. Gracz może stanąć po stronie stróżów prawa bądź też gangsterów. Wybór ten ma oczywiście zasadniczy wpływ na przebieg zabawy. Policjanci muszą na przykład uważać na osoby cywilne i postępować zgodnie z obowiązującym prawem. Stróżowie prawa dysponują również mniej efektownym arsenałem, na który przeważnie składają się pistolety i karabiny służbowe. Ograniczenie to w pewnym stopniu rekompensowane jest przez świetne wyszkolenie funkcjonariuszy, pod tym względem bandyci prezentują się znacznie gorzej.

Więcej szczegółów na temat omawianej produkcji znajdziecie w naszej Encyklopedii Gier.