Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 listopada 2005, 07:33

Znamy datę premiery 25 to Life

Pod koniec września firma Eidos podała do wiadomości, że jej produkt o nazwie 25 to Life nie zostanie wydany w tym roku. Nie uzyskaliśmy wówczas żadnych konkretnych wiadomości na temat nowej daty premiery.

Pod koniec września firma Eidos podała do wiadomości, że jej produkt o nazwie 25 to Life nie zostanie wydany w tym roku. Nie uzyskaliśmy wówczas żadnych konkretnych wiadomości na temat nowej daty premiery. Dziś wiemy już, że program wyprodukowany przez studio Avalanche Software, trafi na półki amerykańskich sklepów 18 stycznia 2006 roku.

Akcja 25 to Life rozgrywa się na ulicach jednego ze współczesnych amerykańskich miast. Gra oferuje cztery podstawowe tryby multiplayer oraz single player – warto przy tym nadmienić, iż to właśnie zabawa w Sieci stanowi podstawową atrakcję programu. Podczas zabawy wieloosobowej, na jednej planszy może spotkać się maksymalnie szesnastu zawodników. Gracz może stanąć po stronie stróżów prawa bądź też gangsterów. Wybór ten ma oczywiście zasadniczy wpływ na przebieg zabawy. Policjanci muszą na przykład uważać na osoby cywilne i postępować zgodnie z obowiązującym prawem. Stróżowie prawa dysponują również mniej efektownym arsenałem, na który przeważnie składają się pistolety i karabiny służbowe. Ograniczenie to w pewnym stopniu rekompensowane jest przez świetne wyszkolenie funkcjonariuszy, pod tym względem bandyci prezentują się znacznie gorzej.

Więcej informacji na temat 25 to Life znajdziesz w naszej Encyklopedii Gier.