Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 9 listopada 2005

Poradnik: Brothers in Arms: Earned in Blood

Redakcja GRYOnline.pl, 9 listopada 2005, 21:04

Poradnik do gry Brothers in Arms: Earned in Blood zawiera dokładny opis przejścia wszystkich rozdziałów poprzedzony licznymi poradami do tyczącymi rozgrywki, przedstawieniem broni dostępnej graczowi oraz tej, którą dysponują przeciwnicy.

Intel traci, AMD zyskuje
Intel traci, AMD zyskuje

Thorwalian, 9 listopada 2005, 15:11

Jak wynika z najnowszych badań przeprowadzonych przez firmę Current Analysys, liczba sprzedanych na amerykańskim rynku procesorów AMD w ubiegłym miesiącu, była większa od dotychczasowego potentata, firmy Intel. Biorąc pod uwagę fakt, iż zwykliśmy mówić o Intelu jako o procesorowym monopoliście, to znaczące wydarzenie.

Z pakietem startowym w świat Star Wars Galaxies

Łosiu, 9 listopada 2005, 15:00

LucasArts i Sony Online Entertainment wystosowały oświadczenie, w którym dały znać wszystkim fanom świata Gwiezdnych Wojen, iż 22 listopada bieżącego roku w sprzedaży pojawi się specjalna wersja gry Star Wars Galaxies z podtytułem The Starter Kit. Celem tego działania jest dostarczenie tym, którzy jeszcze nie spróbowali SW:G, kompleksowego zestawu, jaki pozwoli im szybko i bezproblemowo zapoznać się z wirtualnym uniwersum tej produkcji.

Playstation 3 pozbawione zabezpieczenia regionalnego?

maciek_ssi, 9 listopada 2005, 12:26

Zabezpieczenie regionalne od lat spędza sen z powiek konsumentom. Poza konsolami typu handheld, jak Nintendo DS oraz Sony PSP, wszystkie inne posiadają takie blokady. Sytuacja jednak może się zmienić wraz z wprowadzeniem do sprzedaży Playstation 3. Pojawiły się bowiem informacje, jakoby konsola ta nie miała posiadać żadnych podobnych zabezpieczeń.

World of WarCraft dociera do kolejnych regionów Azji

Krystian Smoszna, 9 listopada 2005, 12:11

Najpopularniejsza gra MMO na świecie – World of WarCraft – już wkrótce zyska nową rzeszę wiernych wyznawców. Zgodnie z informacjami przekazanymi wczoraj przez Blizzard Entertainment, kult został poszerzony o nowe regiony w Azji: Tajwan, Hong Kong i Makau.

Kameo: Elements of Power na wielkim ekranie
Kameo: Elements of Power na wielkim ekranie

Krooliq, 9 listopada 2005, 11:45

Popularność przenoszenia gier komputerowych na srebrny ekran w ostatnich czasach przeżywa swoje apogeum. Dzięki firmom Microsoft oraz Maxmedia niedługo doczekamy się kolejnej ekranizacji gry. Dziś w/w korporacje poinformowały, że zajmą się produkcją animowanej adaptacji Kameo: Elements of Power, czyli tytułu, którego premiera w wersji na konsolę Xbox 360 nastąpi już 15 listopada.

Gra The Matrix: Path of Neo trafiła do amerykańskich sklepów
Gra The Matrix: Path of Neo trafiła do amerykańskich sklepów

Krystian Smoszna, 9 listopada 2005, 11:33

Przedstawiciele firmy Atari z dumą poinformowali, że najnowszy produkt z niezwykle popularnego cyklu The Matrix, trafił wczoraj do amerykańskich sklepów. W Europie The Matrix: Path of Neo zadebiutuje 18 listopada, natomiast w Polsce – 25 listopada.

The Movies w amerykańskich sklepach
The Movies w amerykańskich sklepach

Thorwalian, 9 listopada 2005, 11:22

Zgodnie z październikowymi zapowiedziami, do amerykańskich sklepów trafił The Movies, owoc współpracy Activision z brytyjskim developerem Lionhead Studios. Sugerowana cena detaliczna została określona na poziomie 49.99 dolarów, przy czym wzbogacona edycja DVD kosztuje dziesięć dolarów więcej. The Movies ukaże się w polskiej wersji 25 listopada w cenie 99.90 złotych.

Atari nabyło licencję Unreal Engine 3
Atari nabyło licencję Unreal Engine 3

Fulko de Lorche, 9 listopada 2005, 11:09

Atari, jeden z kluczowych światowych producentów i wydawców gier wideo, nabył od Epic Games prawa do wykorzystania w swoich przyszłych produkcjach silnika Unreal Engine 3 i narzędzi programistycznych firmy.

CSI: Crime Scene Investigation – kolejna odsłona w produkcji

Krooliq, 9 listopada 2005, 10:52

Koncern Ubisoft poinformował, że trwają prace nad kolejną odsłoną z serii CSI: Crime Scene Investigation. Najnowsza część będzie nosić podtytuł 3 Dimensions of Murder, a jej premiera jest zaplanowana na drugi kwartał przyszłego roku.

The Lord of the Rings: Tactics na zachodnich półkach sklepowych
The Lord of the Rings: Tactics na zachodnich półkach sklepowych

Krooliq, 9 listopada 2005, 10:08

Korporacja Electronic Arts poinformowała, że gra taktyczna z licznymi elementami RPG przeznaczona wyłącznie na konsolę PlayStation Portable, a nosząca nazwę The Lord of the Rings: Tactics, trafiła już do zachodnich sklepów. Niestety na razie nie wiadomo, czy i ewentualnie kiedy omawiany produkt zadebiutuje na polskim rynku.

Kim zagramy w Mario Kart DS?
Kim zagramy w Mario Kart DS?

ComCo, 9 listopada 2005, 10:01

14 listopada na sklepowych półkach w Stanach Zjednoczonych pojawi się gra wyścigowa Mario Kart DS. Do Europy całość trafi jedenaście dni później, razem z zestawem Mario Kart DS Pak (DualScreen + Mario Kart DS). Tymczasem, poznaliśmy listę wszystkich bohaterów, jakie będą dostępne w nadchodzącej produkcji.

Premiera Tony Tough 2 opóźniona

Krooliq, 9 listopada 2005, 09:45

Dziś mamy niezbyt dobrą wiadomość dla wszystkich oczekujących na drugą część przygód detektywa Tony’ego Tougha, czyli grę o nazwie Tony Tough 2: A Rake's Progress. Firma DTP poinformowała, że omawiana produkcja zostanie wydana później niż pierwotnie planowano. Aktualnie nowy termin premiery został ustalony na pierwszy kwartał przyszłego roku.

Blizzard poważnie myśli o filmach na podstawie Diablo, Starcrafta i Warcrafta

ComCo, 9 listopada 2005, 09:44

Pełnometrażowe filmy oparte na seriach Diablo, Starcraft czy Warcraft to nie tylko marzenie wielu osób, które chciałyby pójść zobaczyć te obrazy w kinach, ale również wielu firm, które chciałyby na nich solidnie zarobić. Co sądzi o tym jeden z szefów Blizzard Entertainment?

Kłopoty finansowe Midway

Thorwalian, 9 listopada 2005, 09:34

Amerykański koncern Midway, w trzecim kwartale bieżącego roku odnotował jeszcze większe straty, niż to miało miejsce w poprzednim okresie. Co więcej, deficyt jest o dziesięć milionów dolarów większy niż przewidywano.

Gun trafił do sklepów
Gun trafił do sklepów

Krooliq, 9 listopada 2005, 09:26

Koncern Activision poinformował, że wirtualny western w konwencji przywodzącej na myśl serię Grand Theft Auto, czyli najnowsze dzieło studia Neversoft Entertainment o nazwie Gun zadebiutowało już w zachodnich sklepach.

Atari „wisi” twórcy RollerCoaster Tycoon prawie pięć milionów USD

ComCo, 9 listopada 2005, 09:24

Chris Sawyer postanowił zdecydowanie upomnieć się o swoje. Do brytyjskiego sądu wpłynął właśnie pozew, w którym ten jeden z najbardziej znanych developerów w branży elektroniczno-rozrywkowej oskarża korporację wydawniczą Atari o niewypłacenie należnych mu 4.8 miliona USD.

Przedpremierowe niespodzianki dla przyszłych nabywców konsoli Xbox 360

eLKaeR, 9 listopada 2005, 09:09

Jeszcze tylko trzynaście dni pozostało do rynkowego debiutu stacjonarnej konsoli nowej generacji o nazwie Xbox 360 w USA. Dokładnie 22 listopada amerykańskie sklepy rozpoczną sprzedaż „trzystasześćdziesiątki”, a tłum ludzi zapewne przypuści szturm na punkty handlowe. Wyjątkowo niecierpliwi klienci mogą już teraz udać się na zakupy, gdyż firma Microsoft zadbała o przedpremierowe niespodzianki.

Harry Potter and the Goblet of Fire już jest
Harry Potter and the Goblet of Fire już jest

Krooliq, 9 listopada 2005, 08:22

Koncern Electronic Arts oraz wytwórnia Warner Bros. Interactive Entertainment poinformowały, że zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami wczoraj do zachodnich sklepów trafiła najnowsza część przygód nastoletniego czarodzieja, czyli gra Harry Potter and the Goblet of Fire.