Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 1 listopada 2005

Ozłocono Harry'ego Pottera i Czarę Ognia

Krystian Smoszna, 1 listopada 2005, 17:36

Koncern Electronic Arts poinformował wczoraj, że najnowsza odsłona komputerowych przygód Harry’ego Pottera osiągnęła status „gold” i powędrowała do tłoczni.

Top 10 gier w US na PC (01/11/05)

Krystian Smoszna, 1 listopada 2005, 11:07

Przedstawiamy czterdzieste pierwsze notowanie listy dziesięciu najlepiej sprzedających się gier na PC w Stanach Zjednoczonych w 2005 roku, opracowane przez kompanię NPD. Lista obejmuje gry sprzedane w okresie od 17 do 22 października.

Nowy patch do gry F.E.A.R
Nowy patch do gry F.E.A.R

Krystian Smoszna, 1 listopada 2005, 10:53

Koncern Vivendi Universal Games przygotował nową łatę dla gry F.E.A.R. – pierwszoosobowej strzelaniny rodem z Monolith Studios. Tym razem z usprawnień skorzystają głównie zwolennicy trybu multiplayer – opublikowano bowiem premierową mapę o nazwie Asylum.

Jack
Jack "Neverending story" Thompson

Elrond, 1 listopada 2005, 09:50

Nie da się ukryć, iż adwokat Jack Thompson na stałe zapisał się już w umysłach graczy - chociaż w zupełnie inny sposób niż to sobie wyobrażał. Jego postępowanie i różnego rodzaju "zagrania" stały się przedmiotem żartów i kpin. Jeden z takich żartów wygenerował serwis Penny-Arcade, na co Thompson zareagował skargą na policji.

Nadchodzi nowa gra cRPG na kanwie popularnego japońskiego serialu animowanego
Nadchodzi nowa gra cRPG na kanwie popularnego japońskiego serialu animowanego

eLKaeR, 1 listopada 2005, 08:32

Wybielacz nierzadko kojarzy się Polakom z telewizją, ponieważ jej bloki reklamowe są pełne rozmaitych produktów, służących do wywabiania plam. Podobny związek funkcjonuje także w realiach japońskich, aczkolwiek nie chodzi w nim o środek czyszczący. Tamtejsza sieć TV Tokyo emituje bowiem serial animowany pt. Bleach (angielskie określenie wybielacza), na podstawie którego powstaje właśnie gra cRPG.

Premiera The Elder Scrolls IV: Oblivion dopiero w przyszłym roku
Premiera The Elder Scrolls IV: Oblivion dopiero w przyszłym roku

Krystian Smoszna, 1 listopada 2005, 08:26

To już oficjalna informacja: czwarta odsłona popularnej serii gier o nazwie The Elder Scrolls, nie pojawi się na rynku w tym roku. Tym samym potwierdziły się plotki sprzed kilku tygodni, dotyczące ewentualnego opóźnienia prac nad programem.

Gracze wkrótce ruszą na narciarskie stoki
Gracze wkrótce ruszą na narciarskie stoki

eLKaeR, 1 listopada 2005, 08:08

Jubileuszowe dwudzieste Zimowe Igrzyska Olimpijskie we włoskim Turynie potrwają od 10 do 26 lutego 2006 roku. W gronie ponad osiemdziesięciu zapowiedzianych konkurencji znajdą się oczywiście zawody w dziedzinie tzw. narciarstwa alpejskiego, o której traktować ma ujawniona właśnie gra o nazwie Winter Sports.

Koniec Uwe Bolla?
Koniec Uwe Bolla?

Krystian Smoszna, 1 listopada 2005, 07:46

Czy Uwe Boll może stworzyć dobry film? Pewnie tak, ale robić tego nie chce. Dlaczego? Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta: tylko taśmowa produkcja gniotów zapewnia mu finansowanie kolejnych projektów...

Święto Zmarłych

Redakcja GRYOnline.pl, 1 listopada 2005, 02:35

1 listopada to nie jest dzień, w którym za wszelką cenę trzeba powiedzieć coś mądrego. To święto dotyka tego, o czym nie umiemy powiedzieć nie tylko nic mądrego, ale nic w ogóle. Bo nic o śmierci nie wiemy. Ale to również święto pamięci o życiu, pamięci o tych, którzy żyli, których znaliśmy, kochaliśmy. Po prostu żyjmy tak, by ci, dzięki którym żyjemy, byli z nas dumni. A to jest dobry dzień na to, by zwolnić bieg i się nad sobą samym zastanowić. Na przyszłość. Przecież życie jest wieczne.