Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 3 listopada 2005

Poradnik: Quake 4

Redakcja GRYOnline.pl, 3 listopada 2005, 17:09

W poradniku do Quake’a 4 znajdziecie drobiazgową solucję, która pomoże przedrzeć się przez wszystkie instalacje Stroggów oraz zdradzi szczegóły eksterminacji poszczególnych bossów. Omówiono również wszystkie bronie występujące w grze oraz przeciwników.

Brown rozwiąże zagadkę Kodu Leonarda na ekranach komputerów

Elrond, 3 listopada 2005, 14:34

Przedstawiciele firmy wydawniczej 2K Games poinformowali o podpisaniu z Sony Pictures Consumer Products umowy wyłącznościowej, której przedmiotem jest wydanie i rozpowszechnienie gier stworzonych w oparciu o fabułę filmu The Da Vinci Code (Kod Leonarda). Z kolei wydarzenia, które zobaczymy we wspomnianym filmie, swój pierwowzór mają w bestsellerowej powieści stworzonej przez Dana Browna.

Activision – podsumowanie drugiego kwartału i plany na przyszłość

Krooliq, 3 listopada 2005, 12:08

Korporacja Activision opublikowała właśnie swoje wyniki sprzedaży, jakie zostały osiągnięte w drugim kwartale rozliczeniowym, który zakończył się 30 września bieżącego roku.

75% gier sportowych obecnych na rynku posiada logo Electronic Arts

Elrond, 3 listopada 2005, 12:06

Przedstawiciele wydawniczego giganta branży rozrywki elektronicznej, Electronic Arts, poinformowali zainteresowanych o kondycji finansowej firmy. Mówiąc wprost, jest nieźle aczkolwiek nieco gorzej niż przewidywali analitycy rynku.

Ex-muzyk pozywa Microsoft
Ex-muzyk pozywa Microsoft

Fulko de Lorche, 3 listopada 2005, 11:08

Przed sądem stanowym Dystryktu Columbia w USA rozpoczęła się właśnie sprawa pomiędzy Ryanem McLaughlinem a korporacją Microsoft. Perkusista nieistniejącej już punkowej kapeli Ink&Dagger pomówił giganta z Redmond o bezprawne wykorzystanie trzech utworów grupy w grze Amped.

BioWare i Pandemic połączeni kapitałem Elevation Partners

Łosiu, 3 listopada 2005, 11:07

Pół roku temu grupa kapitałowa Elevation Partners, z popularnym muzykiem Bono z zespołu U2 na czele, stanęła w szranki z koncernem SCi dążąc do przejęcia firmy Eidos. Wówczas nie udało się EP osiągnąć wyznaczonych celów i wkroczyć ze swym kapitałem do świata elektronicznej rozrywki. Ale, jak mówią, nic straconego i dziś za sprawą Elevation powstało superstudio developerskie - BioWare/Pandemic Studios.

Nintendo Revolution, a może Futurna, niczym rzutnik
Nintendo Revolution, a może Futurna, niczym rzutnik

eLKaeR, 3 listopada 2005, 09:55

W świetle niezbyt licznych oficjalnych informacji od koncernu Nintendo myślimy o przyszłej platformie Revolution, jako o typowej konsoli stacjonarnej, podłączanej do telewizora i posiadającej niekonwencjonalny bezprzewodowy kontroler. Tymczasem serwis Playbomb opublikował dość interesujące obrazki, dostarczone przez pewnego tajemniczego osobnika i unaoczniające rewolucyjność nadchodzącego systemu.

Condemned: Criminal Origins w „złocie”, ale tylko na Xbox 360
Condemned: Criminal Origins w „złocie”, ale tylko na Xbox 360

Krooliq, 3 listopada 2005, 09:36

SEGA właśnie poinformowała, że najnowszy produkt pracowników firmy Monolith Productions (twórców Blood, F.E.A.R. i The Matrix Online), czyli survival horror o nazwie Condemned: Criminal Origins w wersji dedykowanej konsoli Xbox 360 uzyskał status „gold” i odjechał do tłoczni.

Znamy tytuły utworów jakie znajdą się w grze Guitar Hero
Znamy tytuły utworów jakie znajdą się w grze Guitar Hero

Krystian Smoszna, 3 listopada 2005, 09:22

Kilka dni temu informowaliśmy Was o nowej grze firmy RedOctane, w której gustować będą przede wszystkim fani muzyki rockowej. Guitar Hero, bo tak nazywa się ów produkt, zawierać będzie unikatowy kontroler do konsoli PlayStation 2 (podobnie jak prawdziwa gitara, wyposażony w pięć guzików imitujących kolejne progi).

Kick n Rush Soccer 2006 w produkcji

Jiker, 3 listopada 2005, 09:21

Nie samą FIFĄ i Pro Evolution Soccer człowiek żyje. Widocznie podobne stanowisko zajmują Panowie z holenderskiej firmy Xing Interactive, którzy postanowili ogłosić całemu światu, iż trwają pracę nad nową grą piłkarską, zatytułowaną Kick’n’Rush Soccer 2006.

Gradius Portable nadlatuje
Gradius Portable nadlatuje

Jiker, 3 listopada 2005, 09:15

Mogłoby się wydawać, iż czas oldschoolowych strzelanin minął bezpowrotnie. Tak jednak nie jest, o czym świadczą między innymi ostatnie informacje dobiegające do nas z obozu Konami. Ta zasłużona firma (serie Metal Gear Solid, Pro Evolution Soccer, Castlevania) ogłosiła właśnie, że rozpoczęła pracę nad Gradius Portable dla konsoli PSP.

Gra The Legend of Heroes: A Tear of Vermillion pojechała do tłoczni

Krooliq, 3 listopada 2005, 09:01

Firma Bandai Games poinformowała, że prace nad jej najnowszym japońskim cRPG, noszącym tytuł The Legend of Heroes: A Tear of Vermillion, zostały właśnie ukończone, tym samym gra uzyskała status „gold” i powędrowała do tłoczni.

Sprawdź swoją wiedzę o futbolu w nowej mini-grze firmy Konami
Sprawdź swoją wiedzę o futbolu w nowej mini-grze firmy Konami

Krystian Smoszna, 3 listopada 2005, 08:51

Od kilku dni, na rynku elektronicznej rozrywki dostępna jest piąta odsłona popularnej serii Pro Evolution Soccer. Producent programu – koncern Konami – postanowił przygotować z tej okazji mini-grę we Flashu, w której fani piłki nożnej będą mogli sprawdzić swoją wiedzę na temat tej dyscypliny sportu.

Najlepiej sprzedające się gry w Wielkiej Brytanii (03/11/05)

Krystian Smoszna, 3 listopada 2005, 08:11

Przedstawiamy kolejne zestawienie najlepiej sprzedających się gier w Wielkiej Brytanii, które zostało opracowane na podstawie danych zebranych przez kompanie Chart Track i ELSPA. Poniższa lista jest czterdziestą trzecią w tym roku i obejmuje okres od 23 do 29 października.

Strzeż się Sama Fishera
Strzeż się Sama Fishera

eLKaeR, 3 listopada 2005, 07:44

Sam Fisher wydalony z organizacji Third Echelon, dla której wykonywał misje w trzech dotychczasowych odsłonach serii Tom Clancy’s Splinter Cell – taki dość nieprawdopodobny scenariusz ziści się w czwartej części niniejszego cyklu, o czym dowiadujemy się ze specjalnej strony internetowej, założonej przez Ubisoft Entertainment i nazwanej Beware Sam Fisher (literalnie: Strzeż się Sama Fishera).

Znamy datę premiery 25 to Life

Krystian Smoszna, 3 listopada 2005, 07:33

Pod koniec września firma Eidos podała do wiadomości, że jej produkt o nazwie 25 to Life nie zostanie wydany w tym roku. Nie uzyskaliśmy wówczas żadnych konkretnych wiadomości na temat nowej daty premiery.

Tokijska świątynia konsoli Xbox 360 otwarta!
Tokijska świątynia konsoli Xbox 360 otwarta!

eLKaeR, 3 listopada 2005, 07:07

Dlaczego nasza ojczyzna stanowi elektroniczno-rozrywkowy ciemnogród w stosunku do Japonii? Problem na pewno nie tkwi we wcześniejszym lub późniejszym rozkładzie systemu feudalnego, ponieważ w obu przypadkach mówimy de facto o dziewiętnastym stuleciu. Sprawa ma wymiar zdecydowanie bardziej prozaiczny – niech Szanowni Czytelnicy zechcą zobaczyć, co wydarzyło się właśnie w Tokio.