Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 5 listopada 2005

Jak będzie wyglądać Final Fantasy IV Advance?

eLKaeR, 5 listopada 2005, 15:32

Gdy w połowie września bieżącego roku po raz pierwszy pisaliśmy o odświeżonej wersji czwartej części słynnego cyklu Final Fantasy zaprezentowaliśmy Szanownym Czytelnikom trzy screenshoty, przedstawiające oryginalną grafikę sprzed czternastu lat. Teraz chcielibyśmy pokazać, jak faktycznie ma wyglądać oprawa wizualna w omawianym remake’u.

Europejska reedycja Ico
Europejska reedycja Ico

eLKaeR, 5 listopada 2005, 13:32

Północnoamerykańscy klienci mogą już od kilku tygodni nabyć przygodową grę akcji, zatytułowaną Shadow of the Colossus i opracowaną przez zespół developerski pod kierownictwem Furmito Uedy. Teraz szykowana jest europejska premiera niniejszego produktu, a Sony Computer Entertainment przygotowuje interesującą kampanię promocyjną.

Ośmiogodzinny soundtrack w 50 Cent: Bulletproof
Ośmiogodzinny soundtrack w 50 Cent: Bulletproof

eLKaeR, 5 listopada 2005, 12:32

Nie tylko efekciarskie wymachiwanie pistoletami, szyje obwieszone kilogramowymi złotymi łańcuchami i rynsztokowe odzywki znajdziemy w grze akcji pt. 50 Cent: Bulletproof, która w drugiej połowie bieżącego miesiąca trafi w ręce posiadaczy konsol PS2 i Xbox (właściciele PSP poczekają do lutego 2006). Ważnym elementem produktu ma być rapowa muzyka - właśnie dowiedzieliśmy się o niej nieco więcej.

Usługa Xbox Live nie jest wzorem dla twórców PS3

eLKaeR, 5 listopada 2005, 11:32

Mająca już wkrótce zadebiutować w Stanach Zjednoczonych konsola Xbox 360 skorzysta ze zunifikowanego internetowego systemu Xbox Live, dostępnego obecnie dla posiadaczy jej poprzedniczki. Konkurencyjna platforma PlayStation 3 pojawi się zdecydowanie później i według zapowiedzi firmy Sony nie będzie działała w oparciu o takie sieciowe rozwiązania, jak dzieło korporacji Microsoft.

Crisis kolejną grą twórców Far Cry?

eLKaeR, 5 listopada 2005, 10:32

Spore zamieszanie w połowie ubiegłego miesiąca wywołała demonstracja możliwości usprawnionej wersji „silnika” o nazwie CryENGINE, który zastosowany był w Far Cry. Nowa technologia jest ponoć używana teraz przez developerów z niemieckiej firmy Crytek do stworzenia kolejnej gry.

Command & Conquer: The First Decade - jubileuszowy prezent od Electronic Arts

eLKaeR, 5 listopada 2005, 09:32

Dokładnie 31 sierpnia bieżącego roku pisaliśmy, że słynna seria pt. Command & Conquer obchodziła swoje dziesiąte urodziny. Korporacja Electronic Arts, która posiada prawa do niniejszego cyklu, zamierza wprowadzić do sprzedaży specjalny produkt w związku z omawianym jubileuszem.