Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 9 listopada 2005, 21:04

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Brothers in Arms: Earned in Blood

Poradnik do gry Brothers in Arms: Earned in Blood zawiera dokładny opis przejścia wszystkich rozdziałów poprzedzony licznymi poradami do tyczącymi rozgrywki, przedstawieniem broni dostępnej graczowi oraz tej, którą dysponują przeciwnicy.

„Witam w poradniku do gry Brothers in Arms: Earned in Blood. Powstał on na podstawie angielskiej wersji 1.0 programu. Grałem na poziomie trudności „difficult”, czego rychło zacząłem ... szczerze żałować ;-) – zbyt często obrywałem kulkę wystawiając się na ostrzał w celu zrobienia dobrego screenshota. I nie były to bynajmniej draśnięcia, tylko poważne i trudno gojące się rany ;-P – życie korespondenta wojennego jest ciężkie ;-) ... Ale czego się nie robi dla czytelnika ;-).

Uwaga! Jako że w tej odsłonie BiA na mapach wydaje się być zdecydowanie więcej niż w poprzedniej części gry (Road to Hill 30) różnego rodzaju przeszkód, za którymi można się chować a także wrogowie są „inteligentniejsi” i często zmieniają pozycje reagując na nasze poczynania, przedstawiony w tym poradniku opis przejścia gry jest jedynie moją propozycją. Innymi słowy – w paru misjach jest przynajmniej kilka sposobów na poradzenie sobie z przeciwnikiem, a tutaj podaję tylko jeden z nich.” - „PaZur76”

Brothers in Arms: Earned in Blood - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Brothers in Arms: Earned in Blood w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.