Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Heavy Rain - poradnik do gry

Heavy Rain - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Heavy Rain - trofea - poradnik do gry | Trofea Heavy Rain Heavy Rain poradnik, solucja

W tym rozdziale znajdziesz poradnik trofeowy do gry Heavy Rain. Opisaliśmy w nim wszystkie trofea, których odblokowaniem możesz zajmować się w trakcie przechodzenia gry. Omówienie każdego trofeum zawiera przede wszystkim opis jego wymagań. Oprócz tego możesz znaleźć nasz autorski komentarz i odwołania do opisu przejścia gdzie dokładniej wymienione zostały wymagane czynności.

Kilka ważnych informacji:

  1. Nasz poradnik trofeowy podzielony został na kilka stron. Oprócz tabeli z pełną listą osiągnięć przygotowaliśmy również osobne rozdziały na temat trofeów odblokowywanych w konkretnych rozdziałach. Na oddzielnej stronie opisane są też osiągnięcia, które nie są powiązane z jednym konkretnym etapem gry.
  2. Nie możesz zdobyć wszystkich trofeów przechodząc grę tylko raz. Będziesz musiał ją ponownie przechodzić, choć niekoniecznie wymagane jest powtórne kończenie jej w całości. Możesz np. rozpocząć w etapie, w którym podejmuje się ważną decyzję wpływającą na zakończenie.
  3. Heavy Rain pozwala na powtarzanie ukończonych już etapów. Na liście dostępne będą jednak tylko te poziomy, które zaliczyłeś w trakcie ostatniego przejścia gry. Jeśli nie spełniłeś wymagań do odblokowania jakiegoś rozdziału, to musisz wrócić się do wcześniejszych etapów i wykonać w inne czynności.
  4. Trofea możesz zdobywać na dowolnym poziomie trudności. Warto ustawić niższy poziom trudności jeśli masz problemy z bezbłędnym zaliczaniem niektórych sekwencji QTE (quick time eventów), które są wymagane do odblokowania niektórych trofeów.

Marcin "Yuen" Konstantynowicz