Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Heavy Rain - poradnik do gry

Heavy Rain - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Ann Sheppard | Opis przejścia Heavy Rain Heavy Rain poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Heavy Rain ma do zaoferowania opis przejścia sceny Ann Sheppard. Będziesz w niej kontrolował postać Madison. Bohaterka odwiedzany lokalny szpital celem zlokalizowania i przepytania tytułowej Ann Sheppard. To stosunkowo liniowy rozdział bez możliwości zdobycia żadnego nowego trofeum.

Uwaga: Rozdział ten nie pojawia się, jeśli Madison została zabita w scenie Doktor.

Złóż orgiami psa na trzeciej stronie książki - Ann Sheppard | Opis przejścia Heavy Rain - Heavy Rain - poradnik do gry
Złóż orgiami psa na trzeciej stronie książki

Podejdź do recepcji i wpisz się do księgi gości. Idź do pokoju numer 19, znajduje się on pod koniec korytarza z prawej strony. Wejdź do środka, przedstaw się i wypytaj Ann Sheppard o wszystko, co się da. Jak widzisz, sprawa nie jest prosta.

Podejdź do stolika na ścianie prostopadłej do drzwi i zbadaj go. Coś drgnęło. Teraz podejdź do stolika koło łóżka, przy oknie. Otwórz książkę na trzeciej figurce (psa), zrób go i pokaż Ann. Podejdź teraz do stolika z pustym wazonem. W szufladzie znajdziesz zdjęcie, które pokaż kobiecie.

Zabierz kwiatek z korytarza - możesz to zrobić dopiero po wstępnych pogawędkach z Ann - Ann Sheppard | Opis przejścia Heavy Rain - Heavy Rain - poradnik do gry
Zabierz kwiatek z korytarza - możesz to zrobić dopiero po wstępnych pogawędkach z Ann

Teraz wyjdź - pamiętasz, że na korytarzu stały kwiaty? Znajdziesz je łatwo, musisz się tylko trochę wrócić. Weź jeden i idź znowu do pokoju Ann. Po drodze możesz jeszcze pogadać z pielęgniarką. Wstaw kwiat do wazonu, co wreszcie rozjaśni pamięć starszej kobiety. Naciskaj na nią, drąż temat, aż usłyszysz (Ty w sumie nie, ale Madison tak) upragnione imię.