Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Heavy Rain - poradnik do gry

Heavy Rain - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Pierwsze spotkanie (First Encounter) | Opis przejścia Heavy Rain Heavy Rain poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Heavy Rain jest opis przejścia sceny Pierwsze spotkanie (First Encounter). W trakcie przechodzenia tej sceny dojdzie do spotkania Ethana i Madison w motelu. Sam etap ma bardzo liniowy charakter i nie podejmiesz w nim żadnych decyzji.

Zagadaj z recepcjonistą i kieruj się do pokoju na piętrze - Pierwsze spotkanie (First Encounter) | Opis przejścia Heavy Rain - Heavy Rain - poradnik do gry
Zagadaj z recepcjonistą i kieruj się do pokoju na piętrze

Wejdź do recepcji grając jako Madison i zadzwoń dzwonkiem. Wyjdzie uroczy człowiek, wynajmij pokój. Twój pokój, to pokój 201. Jeśli nie pamiętasz, gdzie jest, posłuchaj myśli Madison - schody po prawej stronie, ostatnie piętro. Po drodze spotkasz Ethana. Zaprowadź go do pokoju 207.

Tym razem musisz zwrócić uwagę, co wyciągnąć z apteczki, w przeciwnym razie się nachodzisz - Pierwsze spotkanie (First Encounter) | Opis przejścia Heavy Rain - Heavy Rain - poradnik do gry
Tym razem musisz zwrócić uwagę, co wyciągnąć z apteczki, w przeciwnym razie się nachodzisz

W łazience w szafce znajdziesz potrzebne medykamenty. Weź ten z góry i z dołu (środek odkażający i lek przeciwbólowy). Pogadaj z Ethanemi poczekaj, aż weźmie prysznic. Teraz jako Ethan napij się wody (bo najważniejsza myśl w jego głowie brzmi "chce mi się pić") - znajdziesz ją obok łóżka. Następnie zajrzyj pod łóżko, gdzie zostawiłeś pudełko, rozłóż następną figurkę i ruszaj dalej!