Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Heavy Rain - poradnik do gry

Heavy Rain - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Stacja Lexington (Lexington Station) | Opis przejścia Heavy Rain Heavy Rain poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Heavy Rain znajdziesz opis przejścia sceny Stacja Lexington (Lexington Station). Wizyta na tytułowej stacji zakłada między innymi uporanie się z halucynacjami. Radzimy pilnować się, bo do odblokowania są tu dwa nowe trofea.

Na stacji kieruj się od razu na wprost do sekcji skrytek przewracając ludzi po drodze - Stacja Lexington (Lexington Station) | Opis przejścia Heavy Rain - Heavy Rain - poradnik do gry
Na stacji kieruj się od razu na wprost do sekcji skrytek przewracając ludzi po drodze

Idź cały czas do przodu. Nie poddawaj się. Nawet, kiedy Ethan mówi, że już nie może. Musisz teraz szukać Jasona z balonem. To powtórka z rozdziału Centrum handlowe. Idź w jego kierunku (balona), podobnie jak tamtym rozdziale. Tym razem jest go zdecydowanie łatwiej dostrzec.

Podczas poruszania się w tłumie staraj się wpadać na ludzi - nie masz na to zbyt wiele czasu, ale jeśli uda ci się potrącić 50 osób, odblokujesz trofeum: Agorafobia (Agoraphobia). Jeśli awansujesz do kolejnej części sceny przed odblokowaniem osiągnięcia to możesz powtórzyć cały etap.

18-03, taki jest numer skrytki - Stacja Lexington (Lexington Station) | Opis przejścia Heavy Rain - Heavy Rain - poradnik do gry
18-03, taki jest numer skrytki

Cel będzie znikał i pojawiał się w innym miejscu kilka razy. Kiedy obudzisz się z halucynacji, będziesz prawdopodobnie w pobliżu skrytek. Odnajdź rząd osiemnasty i szafkę numer trzy. Otwórz ją i weź zawartość. Znalezienie i otworzenie prawidłowej skrytki za pierwszym razem zostanie nagrodzone trofeum Szczęśliwy numer (Lucky Locker).