Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Heavy Rain - poradnik do gry

Heavy Rain - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Doktor (The Doc) | Opis przejścia Heavy Rain Heavy Rain poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Heavy Rain zawiera opis przejścia sceny Doktor (The Doc). Madison Paige odwiedza w niej miejsce zamieszkania doktora Adriana Bakera. Po raz pierwszy życie sterowanej postaci znajdzie się w realnym niebezpieczeństwie. W rozdziale tym można zdobyć dwa nowe trofea.

Uwaga: W tej scenie może zginąć Madison. Ma to szereg konsekwencji:

  1. Nie będzie więc już żadnego rozdziału z jej udziałem, a więc: Lala, Ann Sheppard, U zabójcy;
  2. Jedynym dostępnym dla niej Epilogiem będzie Śmierć bohaterki. Inaczej mówiąc, Epilogi Bohaterka, Punkt wyjścia, Nowe życie, Jak łzy na deszczu będą zablokowane;
  3. Nie będziesz mógł też przespać się z Madison w rozdziale Na wolności, Madison w ogóle się w nim nie pojawi (co jest dość oczywiste);
  4. Madison nie będzie mogła pojawić się w Stary magazyn.
Picie drinków od nieznajomych tak się kończy... - Doktor (The Doc) | Opis przejścia Heavy Rain - Heavy Rain - poradnik do gry
Picie drinków od nieznajomych tak się kończy...

Zapukaj do drzwi, powiedz doktorkowi, po co przyszłaś, nie daj mu zamknąć drzwi i wejdź. Zgódź się na drinka i rozmawiaj z doktorkiem. Powiedz, że potrzebujesz trochę towaru. Doktorek będzie namawiał Cię do picia:

  1. Możesz wypić drinka i okaże się, że był zatruty. Akcja od razu przeniesie się do piwnicy i będziesz musiał rozpocząć starania o uratowanie Madison od śmierci.
  2. Możesz odmówić wypicia drinka. Doktorek pójdzie po narkotyki i otwiera to okazję do rozejrzenia się po domu. Dodatkowo wybranie tego wariantu nagradzane jest trofeum Spryciara (Smart Girl).
Krzyczenie nic nie da, szarpanie jednak owszem - Doktor (The Doc) | Opis przejścia Heavy Rain - Heavy Rain - poradnik do gry
Krzyczenie nic nie da, szarpanie jednak owszem

Nie musisz przeszukiwać całego domu. Poszukiwanym obiektem jest karta Blue Lagoon, którą odnajduje się w sypialni po lewej stronie.

Możliwe są teraz dwa warianty:

  1. Możesz uciec jak najszybciej z domu z odnalezioną kartą. Jeśli ci się to powiedzie to ominie cię scena w piwnicy (i niestety powiązane z nią osiągnięcie).
  2. Możesz zostać przyłapany przed doktora i ogłuszony. Madison obudzi się uwięziona w piwnicy.

Jeśli doprowadziłeś do złapania Madison szarp się jak możesz, wrzeszcz, aż doktorek pójdzie otworzyć drzwi jakiemuś człowiekowi głoszącemu Ewangelię. Przestań się drzeć, ale dalej się szarp. Uda Ci się uwolnić jedną nogę, przyciągnij nią wiertarkę, włącz, podnieś tyłek i kopnij ją w stronę rąk. Postaraj się uwolnić, zanim przyjdzie nasz lekarz specjalista. I tak musisz z nim walczyć, ale jeśli wyswobodzisz się, zanim on wróci, zdobędziesz trofeum Houdini na obcasach (Queen of Ropes).

Walcz z doktorem - Doktor (The Doc) | Opis przejścia Heavy Rain - Heavy Rain - poradnik do gry

Walcz z doktorem. W końcu sprawa przybierze dramatyczny obrót - doktorek zostanie przewiercony. Kilkakrotnie będziesz musiał szarpnąć padem, by się uwolnić, miej także na uwadze ostatni fragment sceny, gdy Madison będzie udawała nieprzytomną - jest to moment krytyczny, kiedy ostatecznie rozprawisz się z przeciwnikiem, a łatwo stracić w tym momencie czujność.

Jeśli nie uda Ci się uwolnić na czas (masz go bardzo dużo, doktorek będzie wychodził dwa razy) lub przegrasz walkę - Madison zginie.