Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Heavy Rain - poradnik do gry

Heavy Rain - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

W potrzasku (Trapped) | Opis przejścia Heavy Rain Heavy Rain poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Heavy Rain zawiera opis przejścia sceny W potrzasku (Trapped). Charles Kramer postanawia pozbyć się Scotta Shelby'ego oraz Lauren Winter, przy czym w rzeczywistości "tylko" życie kobiety będzie zagrożone. Podjęcie decyzji czy pomóc jej czy nie wpłynie na szanse zdobycia różnych trofeów.

Uwaga: W tej scenie może zginąć Lauren. Nie jest ona kluczową postacią, jednak jej los w tym momencie może mieć wpływ na Epilogi:

  1. Jeśli Lauren zginie, niemożliwy będzie Epilog Matczyna zemsta;
  2. Jeśli Lauren przeżyje, niemożliwy będzie Epilog Bezkarny.

Scott Shelby nie może za to zginąć. Ocaleje nawet jeśli będziesz popełniał błędy lub nie reagował w ostatniej części tego etapu.

Uwolnij siebie, opcjonalnie Lauren - ty nie zginiesz, za wcześnie na to - W potrzasku (Trapped) | Opis przejścia Heavy Rain - Heavy Rain - poradnik do gry
Uwolnij siebie, opcjonalnie Lauren - ty nie zginiesz, za wcześnie na to

Wejdź do mieszkania. Spotkasz tam niemiłą niespodziankę. Obudzisz się w aucie, przywiązany. Poszarp się. Odpal stacyjkę i popatrz w prawo. Wyciągnij zapalniczkę i przepal nią więzy. Jeśli Ci się nie uda, zrób to szybką z rozbitego licznika. Kiedy się uwolnisz, możesz uratować Lauren, lub ją zostawić.

Jeśli chcesz ją uratować, musisz najpierw spróbować ją obudzić, po czym rozwiązać jej liny. Uratowanie kobiety nagradzane jest trofeum Instruktor pływania (Swimming Instructor).

Pozwolenie na to żeby Lauren utonęła przybliży cię dla odmiany do odblokowania trofeum Zbrodnia doskonała (Perfect Crime), które to wymusza podejmowanie określonych decyzji na przestrzeni całej gry. Możesz zupełnie nie reagować po znalezieniu się w zatopionym aucie lub wydostać się z pojazdu nie pomagając Lauren.