Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Heavy Rain - poradnik do gry

Heavy Rain - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Zabójca z origami (Origami Killer) | Opis przejścia Heavy Rain Heavy Rain poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Heavy Rain zamieściliśmy opis przejścia sceny Zabójca z origami (Origami Killer). Jest ona jedną z krótkich scen pozbawionych interaktywnych momentów. Jej głównym założeniem jest wyjawienie tożsamości tytułowego Zabójcy z origami.

Scena ta nie zawiera interaktywnych momentów i nie podejmuje się w niej żadnych decyzji - Zabójca z origami (Origami Killer) | Opis przejścia Heavy Rain - Heavy Rain - poradnik do gry

Scena ta nie zawiera interaktywnych momentów i nie podejmuje się w niej żadnych decyzji. Po prostu wrzucaj kolejne przedmioty do ognia i oglądaj wspomnienia. Niszczonymi przedmiotami będą ślady, których zabójca będzie się po kolei pozbywał. Zebraniem wielu z nich zajmowałeś się w poprzednich rozdziałach gry.

Po ukończeniu tego rozdziału mogą wydarzyć się trzy rzeczy:

  1. Przejdziesz do sceny U zabójcy (jeśli Madison nadal żyje)
  2. Przejdziesz do sceny Stary magazyn (jeśli Norman nadal żyje i/lub jeśli Ethan nie jest w areszcie, dodatkowo muszą oni poznać lokalizację magazynu)

Zakończy się gra (to najmniej prawdopodobny wariant - Madison i Norman muszą nie żyć, Ethan musi znajdować się w więzieniu; alternatywnie Normanowi i Ethanowi musiało nie udać się znaleźć magazynu).