Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Heavy Rain - poradnik do gry

Heavy Rain - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Impreza Kramera (Kramer's Party) | Opis przejścia Heavy Rain Heavy Rain poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Heavy Rain zamieściliśmy opis przejścia sceny Impreza Kramera (Kramer's Party). W etapie tym Scott Shelby odwiedza luksusową posiadłość w celu przepytania Gordiego Kramera. Poziom ten oferuje trofeum za bezbłędne rozegranie nowej sceny akcji.

Wyjdź z samochodu i kieruj się z Lauren na imprezę - Impreza Kramera (Kramers Party) | Opis przejścia Heavy Rain - Heavy Rain - poradnik do gry
Wyjdź z samochodu i kieruj się z Lauren na imprezę

Wysiądź z auta, pokaż ochroniarzowi zaproszenia i wejdź do posesji. W środku pogadaj z ludźmi, pytając o Kramera. Na lewo od wejścia znajdziesz ochroniarzy, pogadaj z nimi. Trzeba ich przechytrzyć sposobem.

Masz dwie możliwości - Impreza Kramera (Kramers Party) | Opis przejścia Heavy Rain - Heavy Rain - poradnik do gry

Masz dwie możliwości. Pierwsza, to pogadać z Lauren, ona się tym zajmie. Wykorzystaj lukę, kiedy bramkarze będą zajęci Lauren i przekradnij się.

Druga z możliwości, to pogadać z pijanym gościem w białej koszuli i nagadać mu, że inny z gości mówił o nim to i owo. Ten uniesie się dumą i honorem i wywoła burdę. Ochroniarze ruszą się interweniować, a Ty możesz spokojnie wejść na górę.

Walki nie unikniesz, na szczęście nie możesz w niej zginąć - Impreza Kramera (Kramers Party) | Opis przejścia Heavy Rain - Heavy Rain - poradnik do gry
Walki nie unikniesz, na szczęście nie możesz w niej zginąć

Wejdź do Kramera (czerwone drzwi) i odkryj jego mroczne hobby. Porozmawiaj z nim, bądź sceptyczny. Zjawi się kilku ochroniarzy. Musisz przystąpić do serii nowych scenek QTE. Osiągnięcie Twardziel (Tough Guy) zdobędziesz tylko jeśli bezbłędnie lub prawie bezbłędnie rozegrasz całą sekwencję. Pozwoli ci to też dokończyć rozmowę z Gordim.

Jeśli popełniłeś zbyt wiele błędów w scenkach QTE to nie otrzymasz osiągnięcia i Scott zostanie dotkliwie pobity. W przypadku niepowodzenia warto powrócić do tego rozdziału po ukończeniu gry i wybrać niższy poziom trudności.