Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Heavy Rain - poradnik do gry

Heavy Rain - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Blues Jaydena (Jayden Blues) | Opis przejścia Heavy Rain Heavy Rain poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Heavy Rain ma do zaoferowania opis przejścia sceny Blues Jaydena (Jayden Blues). W etapie tym Jayden będzie poddawał analizie kolejne ślady oraz ponownie walczył z uzależneniem od narkotyków.

Tym razem celem zdobycia trofeum nie możesz popełnić ani jednego błędu - Blues Jaydena (Jayden Blues) | Opis przejścia Heavy Rain - Heavy Rain - poradnik do gry
Tym razem celem zdobycia trofeum nie możesz popełnić ani jednego błędu

Graj na pianinie. Za poprawne wykonanie całej sekwencji QTE możesz otrzymać trofeum Ludwig Von, ale jest ono przyznawane tylko jeśli nie pomylisz się ani razu. W przypadku popełnienia jakiegoś błędu rozważ rozpoczęcie etapu od nowa.

Czas na IWO (ARI). Pojawiły się nowe wskazówki: Nagranie kamer z parku, dane o samochodzie oraz dowód ID. Przeanalizuj je. Dowód ID popchnie Twój tok myślenia do przodu. Znowu dostaniesz ataku narkotykowego głodu. I tym razem postaraj się mu oprzeć. Musisz iść do łazienki i wejść pod prysznic. Odblokujesz w ten sposób drugie trofeum w tej scenie Detoks (Detox). Jest ono przyznawane tylko jeśli unikniesz wzięcia narkotyków. Na szczęście nawet jeśli Jayden zażyje narkotyki to nie wpłynie to na przebieg kolejnych etapów.

Ratując Ethana (Rescuing Ethan)

Kluczyk leży na biurku przy którym nikt nie siedzi - Blues Jaydena (Jayden Blues) | Opis przejścia Heavy Rain - Heavy Rain - poradnik do gry
Kluczyk leży na biurku przy którym nikt nie siedzi

Jeśli Ethan został złapany w Zbieg, pojawi się teraz dodatkowa scena, a właściwie kontynuacja sceny na komisariacie. Musisz wyjść ze swojego biura i przejść do pokoju przesłuchań. Tam powiedz strażnikowi, żeby zrobił sobie przerwę, po czym pomóż Ethanowi wstać. Musisz znaleźć pelerynę - znajduje się na krześle, przy korytarzu prowadzącym do pokoju przesłuchań, pod którą może on się ukryć oraz klucz do kajdanek.

Wyłącz kamerę i użyj mikrofonu, by wyrzucić strażnika - Blues Jaydena (Jayden Blues) | Opis przejścia Heavy Rain - Heavy Rain - poradnik do gry
Wyłącz kamerę i użyj mikrofonu, by wyrzucić strażnika

Przejdź do pokoju sąsiadującego z salą przesłuchań i wyłącz kamerę - ta czynność pozwoli ci na zdobycie trofeum Spryciarz (Wise Guy). Weź też pelerynę z krzesła. Teraz wejdź z powrotem do pokoju, w którym jest Ethan i jeszcze raz odpraw strażnika lub zrób to używając mikrofonu na biurku w pokoju z kamerą. Powie Ci on przy okazji, że kluczyki do kajdanek są na jego biurku. Biurko to znajduje się niemal naprzeciwko biurka Blake'a. Wróć z kluczykami do Ethana, odkuj go i dam mu pelerynę.

Jeżeli Ethan uciekł z posterunku policji to będzie mógł pojawiać się w kolejnych powiązanych z nim etapach. Uwolnienie Ethana nie będzie możliwe jeśli policja złapie go dwa razy, tzn. w etapach Zbieg i Na wolności lub jeśli Norman zginął przed rozpoczęciem etapu Na wolności. W takiej sytuacji Ethan pozostanie w areszcie do końca gry i nie pojawi się jako grywalna postać w późniejszych rozdziałach.