Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Heavy Rain - poradnik do gry

Heavy Rain - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Walka psychologiczna (Shrink and Punches) | Opis przejścia Heavy Rain Heavy Rain poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Heavy Rain znajduje się opis przejścia sceny Walka psychologiczna (Shrink and Punches). W ramach tego etapu Jayden oraz Blake spotykają się z psychologiem Ethana. Po tym jak Blake straci nad sobą kontrolę będziesz musiał podjąć decyzję jak się zachować i odblokujesz jedno z dwóch trofeów.

Tak naprawdę nie ma znaczenia, czy w ogóle będziesz się odzywał - Walka psychologiczna (Shrink and Punches) | Opis przejścia Heavy Rain - Heavy Rain - poradnik do gry
Tak naprawdę nie ma znaczenia, czy w ogóle będziesz się odzywał

To prosta i krótka scena ze spotkania z psychologiem Ethana - Clarencem Dupre. Blake w trakcie spotkania będzie coraz bardziej poirytowany wymijającymi odpowiedziami psychologa, zaś Norman będzie próbował spokojnej rozmowy.

Blake docelowo rzuci się na Clarence'a i musisz podjąć decyzję jak chcesz się zachować. Pierwszy wariant to stanięcie w obronie psychologa. Możesz próbować uspokajać partnera poprzez przemawianie mu do rozsądku, zagrozić, że doniesiesz na niego, lub odwołać się do przemocy fizycznej. Jeśli zatrzymasz atak Blacke'a na Dupre to otrzymasz trofeum Dobry glina (Good Cop).

Drugi wariant to pozwolenie na to żeby Blake pobił psychologa. W tym przypadku musisz po prostu pozostawiać bierny aż do zakończenia sceny i dla odmiany odblokujesz trofeum Zły glina (Bad Cop).

W obu przypadkach wydobędziesz od Dupre te same informacje, tak więc podjęty wybór nie wpłynie na dalszą grę. Zachowaj się w dowolny sposób i powróć do tej sceny po ukończeniu gry żeby zdobyć brakujące trofeum.