Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Heavy Rain - poradnik do gry

Heavy Rain - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Epilogi - Wiadomości TV | Wszystkie zakończenia Heavy Rain Heavy Rain poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Heavy Rain wyjaśniamy jakie znaczenie dla epilogów gry mają wiadomości telewizyjne. Możesz się z nich dowiadywać o ważnych wydarzeniach, do których doszło w trakcie przechodzenia gry.

Wiadomości telewizyjne zawsze pojawią się po ukończeniu gry niezależnie od tego jakie podejmowałeś decyzje i jakie wydarzenia miały miejsce - Epilogi - Wiadomości TV | Wszystkie zakończenia Heavy Rain - Heavy Rain - poradnik do gry

Wiadomości telewizyjne zawsze pojawią się po ukończeniu gry niezależnie od tego jakie podejmowałeś decyzje i jakie wydarzenia miały miejsce. Są one podsumowaniem akcji, zatem będą się różnić w zależności od wydarzeń i losów poszczególnych postaci.

Po ukończeniu gry najpierw obejrzysz maksymalnie cztery sceny będące podsumowaniem twoich osiągnięć indywidualnie wobec każdego z bohaterów. Dopiero po wyświetleniu tych cut-scenek pojawi się fragment materiału wyemitowanego w lokalnych wiadomościach. Będzie on oczywiście dotyczył jakiegoś wydarzenia lub konsekwencji podjętych decyzji. Przykładowo możesz dowiedzieć się o tym, że Zabójca z origami jest nadal na wolności.

Jeśli masz w planach zdobycie platynowego trofeum to skup się wyłącznie na dotarciu do wszystkich 17 epilogów opisanych na kolejnych stronach tego poradnika.