Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Heavy Rain - poradnik do gry

Heavy Rain - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jaszczurka (The Lizard) | Opis przejścia Heavy Rain Heavy Rain poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Heavy Rain znajdziesz opis przejścia sceny Jaszczurka (The Lizard). Grając jako Ethan musisz przystąpić do kolejnej próby przygotowanej przez porywacza. Tym razem bohater postawiony zostanie przed trudnym wyborem poświęcenia się na rzecz uratowania swojego syna.

Uwaga: To jedna z najbardziej przejmujących scen w grze i zarazem najbardziej drastyczna. Jest to trzecia próba Ethana. W trakcie jej przechodzenia do odblokowania są dwa trofea, przy czym wzajemnie się one wykluczają w zależności na jakie narzędzie samookaleczenia się zdecydujesz: jeśli wybierzesz piłę/nożyczki do ucięcia sobie palca, otrzymasz trofeum Rzeźnik (Butcher), trofeum Złota rączka (Gold Finger) otrzymasz, jeśli użyjesz noża/obcęgów lub siekiery oraz zdezynfekujesz lub wypalisz ranę. Dodatkowo za poprawne przejście wszystkich pięciu prób zdobywa się trofeum Wypróbowany Mistrz (Trial Master).

Rozbij zieloną jaszczurkę, drugą od wejścia - Jaszczurka (The Lizard) | Opis przejścia Heavy Rain - Heavy Rain - poradnik do gry
Rozbij zieloną jaszczurkę, drugą od wejścia

Na podłodze zauważysz porcelanowe jaszczurki. W drugiej (zielonej) z nich znajdziesz klucz - użyj go do otwarcia drzwi. W środku wysłuchaj, co ma do powiedzenia gadające urządzenie. Decyzja należy do Ciebie. Możesz wyjść, albo zdecydować się jednak uciąć palec. Jeśli wybierzesz przedwczesne wyjście z lokacji lub nie utniesz sobie palca w wyznaczonym czasie, to zawalisz tę próbę i dodatkowo przepadnie szansa na zdobycie któregokolwiek z osiągnięć.

Zostało jeszcze 54% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie