Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Heavy Rain - poradnik do gry

Heavy Rain - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Hala targowa (Covered Market) | Opis przejścia Heavy Rain Heavy Rain poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Heavy Rain zawiera opis przejścia sceny Hala targowa (Covered Market). W etapie tym Norman musi wyruszyć w pieszy pościg za kolejnym podejrzanym i podjąć próbę zatrzymania go. Poprawne zaliczenie pościgu nagrodzone zostanie trofeum.

Czemu oni zawsze uciekają... - Hala targowa (Covered Market) | Opis przejścia Heavy Rain - Heavy Rain - poradnik do gry
Czemu oni zawsze uciekają...

To krótka scena składająca się głównie z pościgu. Jeśli zabiłeś Nathaniela, możesz uciąć sobie uroczą pogawędkę z Blake'iem.

Wyjdź z auta i podejdź do bandziora. Jak można się było domyślić ten zacznie zwiewać. Biegnij za nim. W trakcie pościgu musisz regularnie wykonywać polecenia zgodnie z informacjami o ekranie. Będą one zróżnicowane, tak więc nie przyzwyczajaj się do podobnych reakcji.

Po krótkiej walce przybędzie Blake - jak zwykle, w porę... - Hala targowa (Covered Market) | Opis przejścia Heavy Rain - Heavy Rain - poradnik do gry
Po krótkiej walce przybędzie Blake - jak zwykle, w porę...

Ścigaj zbiega przez cały sklep. Jeżeli popełnisz zbyt wiele błędów w scenkach QTE z pościgu, to ścigana osoba zdoła uciec i utracisz szanse na zdobycie osiągnięcia. Jeśli poprawnie rozegrałeś pościg, to dotrzesz za ściganą osobą do chłodni.

W chłodni idź generalnie w prawo. Będziesz musiał teraz stoczyć walkę z bandytą. Nic nowego - wielki festiwal QTE. Scena ponownie może zakończyć się na dwa sposoby. Jeśli pokonasz bandytę dzięki zaliczeniu scenek QTE, to odblokujesz trofeum Zabawa w kotka i myszkę (Cat & Mouse). W przeciwnym razie Norman zostanie ogłuszony (na szczęście nie zabity) i ścigana postać ucieknie.