Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Heavy Rain - poradnik do gry

Heavy Rain - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Nathaniel | Opis przejścia Heavy Rain Heavy Rain poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Heavy Rain odnajdziesz opis przejścia sceny Nathaniel. W etapie tym Norman oraz Blake odwiedzają mieszkanie tytułowego mężczyzny, który podejrzewany jest o bycie seryjnym mordercą. W mieszkaniu czekają cię eksploracja oraz konfrontacja z podejrzanym, która postawi cię przed wyborem.

W domu nie znajdziesz nikogo - właściciel przyjdzie za niedługo - Nathaniel | Opis przejścia Heavy Rain - Heavy Rain - poradnik do gry
W domu nie znajdziesz nikogo - właściciel przyjdzie za niedługo

Przeszukaj dom i porozglądaj się po kątach. Następnie wysłuchaj myśli Normana i kieruj się nimi. Wkrótce pojawi się Nathaniel i będziesz musiał podjąć decyzję.

Blakeowi nic nie grozi, nawet jeśli zechciałbyś aby spotkało go coś złego... - Nathaniel | Opis przejścia Heavy Rain - Heavy Rain - poradnik do gry
Blake'owi nic nie grozi, nawet jeśli zechciałbyś aby spotkało go coś złego...

Scena ta może zakończyć się na dwa sposoby i każdy z nich odblokowuje oddzielne trofeum. Jeśli chcesz zdobyć oba trofea musisz dwukrotnie rozegrać ten etap (po raz drugi najlepiej dopiero po ukończeniu gry żeby nie zaburzyć linii fabularnej):

  1. Oszczędzenie Nathaniela - W trakcie konfrontacji wybieraj opcje zachowania Psychologia (Psychology), Uspokojenie (Calm Down), Wycofanie (Back Away), Opuszczenie broni (Gun Down) i Obrócenie (Turn Around). W żadnym momencie sceny nie wciskaj przycisku ataku (R1 na PS3/PS4), także pod koniec gdy może się wydawać, że mężczyzna sięga po broń. W nagrodę otrzymasz trofeum Samokontrola (Self Control).
  2. Zabicie Nathaniela - W dowolnym momencie konfrontacji wciśnij przycisk użycia broni (R1 na PS3/PS4) żeby (niesłusznie) zastrzelić Nathaniela. W nagrodę otrzymasz trofeum Strzelając gafę (Blunder).

To, czy zabijesz Nathaniela, czy nie, nie ma wpływu na grę. Norman w najgorszym razie będzie miał na sumieniu zabójstwo niewinnego człowieka, ale nie zmieni to przebiegu kolejnych scen z jego udziałem.