Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Heavy Rain - poradnik do gry

Heavy Rain - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Rozwiązując zagadkę (Solving the Puzzle) | Opis przejścia Heavy Rain Heavy Rain poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Heavy Rain zamieściliśmy opis przejścia sceny Rozwiązując zagadkę (Solving the Puzzle). W trakcie rozgrywania tego etapu Norman skorzysta ze swoich "magicznych" okularów dążąc do zidentyfikowania miejsca pobytu zabójcy.

Uwaga: Rozdział ten nie pojawia się, jeśli Norman zginął w scenie Szajba lub Akwarium. Opisywana scena jest ponadto kolejną, w której Norman może zginąć i stanie się tak jeśli spędzi on za dużo czasu w wirtualnej rzeczywistości na analizowaniu śladów.

Ta scena decyduje o tym, czy Norman pojawi się w scenie Stary magazyn. Jeśli się poddasz, lub oskarżysz Blake'a - zawiodłeś. Podobnie poddać się musisz, jeśli nie odnalazłeś dostatecznie dużej liczby poszlak na miejscach zbrodni w rozdziałach Witaj, Norman!, Szajba i Akwarium. Warto w tym miejscu dodać, że dzięki zlokalizowaniu i przeanalizowaniu wszystkich śladów w wymienionych scenach oraz w opisywanej na tej stronie zdobędziesz trofeum Sherlock (Nerd).

Jeśli nie uda ci się grając Normanem ustalić lokalizacji porywacza to w rozdziale U zabójcy Madison może zgadnąć hasło do komputera i zadzwonić do Normana - uratujesz go w ten sposób przed złym zakończeniem. Jedynymi dostępnymi dla Ciebie Epilogami będą: Rezygnacja, Po drugiej stronie lustra.

Dodatkowa uwaga - Jeśli w rozdziale Aresztowanie wypuściłeś Ethana i zapomniałeś o wyłączeniu kamery, to spodziewaj się dodatkowej scenki z kłótni z Blake'em.

Jeśli nie posiadasz wszystkich poszlak, nie wszystko jeszcze stracone (choć nie rokuje to dobrze) - Rozwiązując zagadkę (Solving the Puzzle) | Opis przejścia Heavy Rain - Heavy Rain - poradnik do gry
Jeśli nie posiadasz wszystkich poszlak, nie wszystko jeszcze stracone (choć nie rokuje to dobrze)

Sprawdź jeszcze raz wszystkie wskazówki. Zacznij od nagrania wideo (Blue Lagoon Video), przez samochód (Car), paragony (Gas Receipts), broń (Gun), na "?" (pytajniku) skończywszy. Nie oskarżaj Blake'a, chyba, że zależy Ci na Epilogu Rezygnacja lub Po drugiej stronie lustra. Dokładniej przeanalizuj też wspomniane nagranie wideo i zatrzymaj je na klatce ukazującej zabójcę próbującego udusić Normana.

Kontynuuj śledztwo. Wróć do broni (analiza geograficzna), co doprowadzi Cię na trop. Norman odkryje, gdzie zabójca ma magazyn. I to tyle.