Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Heavy Rain - poradnik do gry

Heavy Rain - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Prolog (Prologue) | Opis przejścia Heavy Rain Heavy Rain poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Heavy Rain znajdziesz opis przejścia sceny Prolog (Prologue). W etapie tym steruje się Ethanem, który przygotowuje się do przyjęcia w swoim rodzinnym domu. Poziom ten nie zawiera ważnych wyborów, ale możesz zdobyć pierwsze trofeum.

Pobudka tłumaczy nie całkiem skoordynowane poruszanie się sterowanego przez nowego gracza bohatera - Prolog (Prologue) | Opis przejścia Heavy Rain - Heavy Rain - poradnik do gry
Pobudka tłumaczy nie całkiem skoordynowane poruszanie się sterowanego przez nowego gracza bohatera

Wstań. Samouczek w tym rozdziale będzie przedstawiał Ci podstawy sterowania, zasady nie są trudne. Możesz wyjść na balkon. Możesz także rozejrzeć się po pokoju, otworzyć szafę, ale w końcu musisz iść do łazienki (podpowiadają nam to myśli bohatera - przycisk L1 na PS3/PS4). Weź prysznic. Możesz się ogolić, umyć zęby - tak dla higieny.

Idź do pracowni - wzdłuż oszklonej ściany - Prolog (Prologue) | Opis przejścia Heavy Rain - Heavy Rain - poradnik do gry
Idź do pracowni - wzdłuż oszklonej ściany

Wróć do pokoju i ubierz się (szafa). Następnie zejdź na dół (możesz jeszcze pożonglować piłeczkami w pokoju syna). Masz teraz wybór - albo pracować, albo wyjść do ogrodu. Druga opcja nie oferuje żadnych benefitów, za to pierwsza (praca) jest jedną z kilku czynności wymaganych do odblokowania trofeum Wszystkiego najlepszego (Happy Birthday), które można zdobyć w momencie zakończenia prologu.

Wejdź do pracowni, usiądź i zacznij rysowanie, podnosząc kolejne przybory i rysując według wskazówek. Gra będzie podpowiadać Ci, jakie ruchy masz wykonywać, potrenuj więc śmiało.

Szafka, czerwone drzwiczki, na górze prezenty - wyjmij stamtąd talerze - Prolog (Prologue) | Opis przejścia Heavy Rain - Heavy Rain - poradnik do gry
Szafka, czerwone drzwiczki, na górze prezenty - wyjmij stamtąd talerze

Kiedy skończysz pracę, pokręć się po domu, wyjdź do ogrodu. Wróci rodzinka. Pomóż żonie wnieść zakupy. Żona każe Ci nakryć do stołu. Podejdź do szafki, na której są prezenty i wyjmij z niej talerze (musisz szarpnąć drzwiczki). Rozłóż je na stole - ostrożnie! Nie rozbij żadnego talerza żeby nie zablokować sobie trofeum Wszystkiego najlepszego (Happy Birthday).

Teraz podejdź do ukochanej. Zrób się czuły, przytul ją i pocałuj - efekt i tak będzie kiepski, małżonka każe Ci zająć się czymś innym.

Shaun cierpi po utracie zwierzątka - nie możesz niestety nic na to poradzić - Prolog (Prologue) | Opis przejścia Heavy Rain - Heavy Rain - poradnik do gry
Shaun cierpi po utracie zwierzątka - nie możesz niestety nic na to poradzić

Zajmij się więc dzieciakami - pobaw się z nimi w ogrodzie. Porób helikopter i powalcz na miecze - wybór z kim najpierw pobawić się nie wpłynie na szanse odblokowania osiągnięcia Wszystkiego najlepszego (Happy Birthday). Nie ma też znaczenia, czy wygrasz, czy przegrasz.

Idź teraz na górę, zawołać Shauna. Zastaniesz go przy martwej papużce. Podejdź do niego i porozmawiaj z nim.