Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Heavy Rain - poradnik do gry

Heavy Rain - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Rekin (The Shark) | Opis przejścia Heavy Rain Heavy Rain poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Heavy Rain zamieściliśmy opis przejścia sceny Rekin (The Shark). Etap ten jest jedną z prób, w których Ethan bierze udział z zamiarem uratowania porwanego syna. Scena rozegra się wewnątrz mieszkania dilera narkotykowego i wiąże się z nią nowy ważny wybór.

Uwaga: To jedna z bardziej poruszających scen w grze, a zarazem czwarta próba Ethana. Zaliczenie tej próby oraz czterech pozostałych wymagane jest do zdobycia trofeum Wypróbowany Mistrz (Trial Master).

Czy masz na tyle odwagi by strzelić? Przeciwnik miał... - Rekin (The Shark) | Opis przejścia Heavy Rain - Heavy Rain - poradnik do gry
Czy masz na tyle odwagi by strzelić? Przeciwnik miał...

Zapukaj i szybko zareaguj aby zatrzymać drzwi. Wyciągnij broń. Handlarz wytoczył ciężki argument w postaci strzelby, więc będziesz musiał uciekać. Jest to typowe wciskanie przycisków w odpowiedniej kolejności (QTE). Uciekaj, uciekaj, aż dojdziesz do pokoju dziecięcego. Jeśli zawalisz sekwencję QTE w trakcie unikania dilera, to Ethan zostanie postrzelony. Nie oznacza to śmierci Ethana, ale za to nie będziesz już miał szans na zaliczenie czwartej próby.

Teraz masz wybór - zabić dilera, albo darować mu życie. Zabij go, jeżeli zależy ci na zaliczeniu wszystkich prób i odnalezieniu wszystkich wskazówek, choć warto zaznaczyć, że Shauna będziesz mógł odnaleźć także bez przemiany w bezlitosnego mordercę.

Jeśli zastrzelisz dilera (wciśnij R1 na PS3/PS4) to otrzymasz trofeum Jestem mordercą... (I'm a Killer...). Jeśli go oszczędzisz i jedynie ogłuszysz to z kolei odblokowane zostanie osiągnięcie Nie jestem mordercą! (I'm Not a Killer!). Jako że trofea te wzajemnie wykluczają się powróć do tego rozdziału już po ukończeniu gry żeby inaczej się zachować.