Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Heavy Rain - poradnik do gry

Heavy Rain - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Akwarium (Fish Tank) | Opis przejścia Heavy Rain Heavy Rain poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Heavy Rain znajdziesz opis przejścia sceny Akwarium (Fish Tank). Także i Norman Jayden ma w planach odwiedzenie klubu Blue Lagoon i przepytanie Paco. Dochodzi do tego w momencie gdy Madison będzie opuszczała tę lokację (zakładając oczywiście, że kobieta nadal żyje i że rozegrałeś jej etap).

Uwaga: Rozdział ten nie pojawia się, jeśli Norman zginął w Szajba. W takiej sytuacji od razu przejdziesz do rozgrywania etapu Na wolności. Musisz też wiedzieć, że to drugi już rozdział gry, w którym Norman może zginąć.

Uważaj - w tej scenie możesz zginąć, mimo iż napastnik nie jest bardzo natarczywy - Akwarium (Fish Tank) | Opis przejścia Heavy Rain - Heavy Rain - poradnik do gry
Uważaj - w tej scenie możesz zginąć, mimo iż napastnik nie jest bardzo natarczywy

Wchodząc do klubu mijasz wychodzącą Madison. Również szukasz Paco, korzystając więc ze swojej wiedzy od razu idź na górę. Nie patyczkuj się z ochroniarzem i wejdź do pokoju, gdzie Paco rozmawia ze znajomym. W nieciekawym momencie. Czeka Cię kolejna walka i kolejna sekwencja QTE. Kiedy bandyta ucieknie, nie zajmuj się gonieniem go - i tak go nie złapiesz. Jeśli przegrasz walkę w nieodpowiednim momencie (przeciwnik nie chce cię zabić za wszelką cenę) Norman może zginąć. Ma to następujące konsekwencje:

  1. Jedyny dostępny epilog to Wczytany;
  2. Zablokowane epilogi to Sprawa zamknięta, Rezygnacja, Po drugiej stronie lustra;
  3. Rozdział Rozwiązując zagadkę nie pojawi się;
  4. Norman nie pojawi się w scenie Stary magazyn.
Podnieś okulary z podłogi i dobrze zbadaj pomieszczenie - są tu cenne poszlaki - Akwarium (Fish Tank) | Opis przejścia Heavy Rain - Heavy Rain - poradnik do gry
Podnieś okulary z podłogi i dobrze zbadaj pomieszczenie - są tu cenne poszlaki

W ruch puść IWO (ARI) - zbadaj wszystkie ślady. Nie zapomnij go najpierw podnieść z miejsca, gdzie powalił cię drab, przy akwarium. Większość z nich jest przy trupie i na biurku. Ślady są też np. w miejscu, gdzie Madison rozbierała się przed Paco. Postaraj się nie przegapić żadnego interaktywnego śladu. Obejrzenie ich wszystkich w tym etapie jest jednym z wymogów do zdobycia trofeum Sherlock (Nerd).

Kiedy zbadasz już wszystko, wyjdź. Po drodze pogadaj jeszcze z ochroniarzem i opuść Niebieską Lagunę.