Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Heavy Rain - poradnik do gry

Heavy Rain - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Matczyna zemsta (A Mother's Revenge) | Epilogi Heavy Rain - Scott Heavy Rain poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Heavy Rain podajemy wymagania do odblokowania epilogu Matczyna zemsta (A Mother's Revenge). To jedno z dwóch negatywnych zakończeń Scotta Shelby'ego. Nie zostaje on wykryty przez policję, ale mimo wszystko dosięga go ręka sprawiedliwości.

Epilog ten zakłada, że Scott umknął policji, ale nie uciekł od gniewu zrozpaczonej matki - Matczyna zemsta (A Mothers Revenge) | Epilogi Heavy Rain - Scott - Heavy Rain - poradnik do gry

Epilog ten zakłada, że Scott umknął policji, ale nie uciekł od gniewu zrozpaczonej matki. Lauren pozna mianowicie jego prawdziwą tożsamość i zastrzeli go. Warunki uzyskania tego epilogu:

Zabójcy udaje się ujść nieschwytanym w scenie Stary magazyn. Może to być wynikiem następujących wydarzeń:

  1. Żadna z postaci nie dociera na miejsce zbrodni. Etap Stary magazyn nie zostanie wtedy w ogóle rozegrany. Ethan nie dotrze jeśli nie odnalazł adresu lub wylądował na stałe w areszcie. Madison nie dotrze jeśli nie włamała się do komputera Shelby'ego lub wcześniej zginęła. Norman nie dotrze jeśli źle zinterpretował ślady, oskarżył złą osobę lub wcześniej zginął.
  2. Scott wygrywa walkę z dowolną z postaci w etapie Stary magazyn.

Lauren musi przeżyć w etapie W potrzasku - grając jako Scott należało wydostać ją z tonącego auta.