Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Heavy Rain - poradnik do gry

Heavy Rain - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Manfred | Opis przejścia Heavy Rain Heavy Rain poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Heavy Rain znajdziesz opis przejścia sceny Manfred. Scott Shelby oraz Lauren Winter odwiedzają sklep tytułowego Manfreda. Po tym jak Manfred zostanie zamordowany konieczne będzie wydostanie się ze sklepu i w miarę możliwości pozbycie się śladów swojej obecności.

Odbierz czarny telefon, w tym samym miejsc znajdziesz za chwilę lupę - Manfred | Opis przejścia Heavy Rain - Heavy Rain - poradnik do gry
Odbierz czarny telefon, w tym samym miejsc znajdziesz za chwilę lupę

Wejdź do sklepu i rozejrzyj się. Manfreda znajdziesz na zapleczu. Pogadaj z nim i idź za nim. Poprosi Cię o odebranie telefonu. Możesz wysłuchać jego prośby lub ją zignorować i wtedy słuchawkę podniesie Lauren.

Napij się z Manfredem whisky. Pokaż Manfredowi list. Staruszek niedowidzi, więc przynieś mu lupę zza lady. Teraz wypytaj go o wszystko, na końcu o klientów. Pójdzie na zaplecze, a ty pokręć się po sklepie i porozmawiaj z Lauren. Rzuć okiem na myśli Scotta i idź na zaplecze. Znajdziesz martwego Manfreda.

Wyczyść dokładnie wszystkie ślady - także Lauren - Manfred | Opis przejścia Heavy Rain - Heavy Rain - poradnik do gry
Wyczyść dokładnie wszystkie ślady - także Lauren

Musisz teraz zatrzeć odciski palców. Przypomnij sobie, czego dotykałeś: telefonu na zapleczu, okna na zapleczu (jeśli je otwierałeś), lupy. Telefonu za ladą, kieliszków od Whisky, figurki, którą była zafascynowana Lauren oraz klamki przy drzwiach. Zanim wyjdziesz upewnij się, że starłeś wszystkie odciski - to jeden z wymogów do zdobycia trofeum Zbrodnia doskonała (Perfect Crime), które wymusza podejmowanie określonych decyzji na przestrzeni całej gry.

Idź pogadaj z kobietą, nie odczepisz się od niej choćbyś chciał - Manfred | Opis przejścia Heavy Rain - Heavy Rain - poradnik do gry
Idź pogadaj z kobietą, nie odczepisz się od niej choćbyś chciał

Jeśli pozbyłeś się poprawnie wszystkich odcisków, to Scott i Lauren nie zostaną zlokalizowani przez policję.

Jeśli coś przeoczyłeś załączy się krótka scenka, w której Scott tłumaczy się na policji.

Teraz musisz pogadać z Lauren. Skończy się na tym, że uprze się ona i dramatycznie wyjdzie z auta. Nie masz wyboru - musisz iść do niej i zgodzić się, żeby dalej z Tobą prowadziła śledztwo.