Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Heavy Rain - poradnik do gry

Heavy Rain - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Miejsce zbrodni (Crime Scene) | Opis przejścia Heavy Rain Heavy Rain poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Heavy Rain zawiera opis przejścia sceny Miejsce zbrodni (Crime Scene). Odblokowuje ona kolejną grywalną postać, którą jest agent FBI Norman Jayden. Etap skupia się na eksploracji tytułowego miejsca zbrodni i warto zająć się odnalezieniem wszystkich śladów do zbadania.

Skieruj się na miejsce zbrodni pytając policjantów o Blakea... - Miejsce zbrodni (Crime Scene) | Opis przejścia Heavy Rain - Heavy Rain - poradnik do gry
Skieruj się na miejsce zbrodni pytając policjantów o Blake'a...

Poznajesz kolejną z postaci - Normana Jaydena, profilera FBI. Wysiądź z auta i skieruj się w stronę policjantów. Możesz też posłuchać, co mówi dziennikarka przy płocie - dowiesz się, po co tu jesteś. Przy policjantach wylegitymuj się i wejdź na miejsce zbrodni.

...którego znajdziesz przy namiocie, w czarnym płaszczu - Miejsce zbrodni (Crime Scene) | Opis przejścia Heavy Rain - Heavy Rain - poradnik do gry
...którego znajdziesz przy namiocie, w czarnym płaszczu

Teraz po raz pierwszy masz okazję pobawić się gadżetem IWO (ARI). To dość futurystyczne urządzenie, które znajduje ślady DNA (i inne) w terenie. Okolicę przeczesujesz wciskając R1 (wersja na PS3/PS4). Pokręć się po okolicy i poszukaj śladów. Ważny trop, to ślad pyłków Orchidei w okolicach namiotu. W namiocie znajdziesz ofiarę. Przebadaj ją przemieszczając wzrok na poszczególne partie ciała. Teraz pogadaj z Blake'iem. Znajdziesz go za namiotem. Idź obok niego w czasie rozmowy.

Cóż, Blake nie pomógł za dużo - Miejsce zbrodni (Crime Scene) | Opis przejścia Heavy Rain - Heavy Rain - poradnik do gry

Cóż, Blake nie pomógł za dużo. Wróć do śladu Orchidei i odbij w stronę torów. Przeczesz teren IWO - powinieneś trafić na ślady krwi prowadzące do skraju płotu. Rozejrzyj się tam dokładnie - trop prowadzi na skarpę. Wdrap się na górę (dość uciążliwy QTE) i przebadaj teren, aż do drogi. Najważniejsze są ślady opon.

Norman powinien teraz powiedzieć, że to już wszystko i może wracać na posterunek. Tak też zrób - wróć do auta i odjedź. Jeśli tego nie powiedział, to przeoczyłeś któryś z ważnych śladów (ciało, Orchidea, ślady przy drodze). Znalezienie wszystkich wskazówek dotyczących zbrodni nagradzane jest trofeum: Śledczy FBI (FBI Investigator). Dodatkowo jest to jeden z czterech wymogów do odblokowania innego osiągnięcia: Sherlock (Nerd).

Uwaga - Jeśli pominiesz jakieś ślady i przedwcześnie opuścisz miejsce zbrodni to w kolejnych etapach niedostępne mogą stać się niektóre kolejne kroki związane z prowadzonym śledztwa.