Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Heavy Rain - poradnik do gry

Heavy Rain - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Lala (Sexy Girl) | Opis przejścia Heavy Rain Heavy Rain poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Heavy Rain zawiera opis przejścia sceny Lala (Sexy Girl). Steruje się w niej postacią Madison Paige, która postanawia złożyć wizytę w klubie Blue Lagoon i znaleźć się sam na sam z Paco Mendezem celem zadania mu kilku niewygodnych pytań.

Uwaga: Rozdział ten nie pojawia się, jeśli Madison została zabita w scenie Doktor. W takiej sytuacji od razu przejdziesz do rozdziału Akwarium (o ile Norman nadal żyje) lub do etapu Na wolności (jeśli Norman również zginął).

Nie ważne jak zatańczysz, pierwsza próba i tak nic nie da - Lala (Sexy Girl) | Opis przejścia Heavy Rain - Heavy Rain - poradnik do gry
Nie ważne jak zatańczysz, pierwsza próba i tak nic nie da

Wejdź do klubu i poszukaj Paco Mendeza. Gdzie on jest wie barman, ale żeby dojść do barmana, trzeba przepchać się przez dokładnie cały klub, aż do kobiet tańczących na rurach. Paco jest z lewej na sofie, dojścia do niego broni ochroniarz. Oczywiście nie przepuści Cię - nie byłby wtedy ochroniarzem.

Skorzystaj z toalety i dokonaj modyfikacji wizerunku - Lala (Sexy Girl) | Opis przejścia Heavy Rain - Heavy Rain - poradnik do gry
Skorzystaj z toalety i dokonaj modyfikacji wizerunku

Zauważysz jednak, że Paco wynajduje sobie najfajniejsze kobiety i zaprasza je do siebie. Idź śladem wybranej dziewczyny i zatańcz na podwyższeniu. No cóż, musisz się bardziej odstrzelić. Idź do damskiej toalety (obok wejścia). Podejdź do lustra, zmierzw włosy, pomaluj oczy i usta (ostrożnie), rozepnij bluzkę i skróć sukienkę. Wróć na podwyższenie i odstaw taki taniec, że Paco aż zblednie.

Rozpięcie koszulki wystarczy, by móc zadziałać przeciwko Paco - Lala (Sexy Girl) | Opis przejścia Heavy Rain - Heavy Rain - poradnik do gry
Rozpięcie koszulki wystarczy, by móc zadziałać przeciwko Paco

Zaproponuj mu większe co nieco na górze, na co on się z ochotą zgodzi. Idź za nim, w korytarzu z czerwonym dywanem, sprawdź torebkę, żeby przypomnieć sobie plan akcji i wejdź do jego królestwa. Plan - jak to plan - się posypał i musisz improwizować. Spróbuj retoryki, jednak Paco nie będzie skory ani na rozmowę, ani na drinki. A kiedy zaczniesz zbierać się do wyjścia, staje się dość radykalny.

Musisz pokazać Paco kawałek ciała. Jeśli chcesz odblokowac trofeum Cnotka (Pride Saved) to wykonaj tę czynność tylko raz i możesz np. rozpiąć bluzkę. Wyjątkiem jest syutacja, w której celowo chcesz doprowadzić do tego żeby Madison rozebrała się. W celu awansowania do kolejnej części etapu musisz uderzyć Paco lampą i możesz tego dokonać już po odsłonięciu dowolnej pierwszej części ciała.

Troszkę go torturuj we własnym stylu, wkrótce i tak zginie... - Lala (Sexy Girl) | Opis przejścia Heavy Rain - Heavy Rain - poradnik do gry
Troszkę go torturuj we własnym stylu, wkrótce i tak zginie...

Obudź Paco - uderzaj zboczoną bestię po twarzy. Nie będzie chciał gadać, więc użyj chwytu poniżej pasa (dosłownie), aż zacznie być rozmowny. Ochroniarza, który przyjdzie zapytać, czy wszystko w porządku wystrasz ekstatycznymi jękami. Kiedy już skończysz, po prostu grzecznie opuść klub, tą samą drogą, z której przyszłaś.