Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Heavy Rain - poradnik do gry

Heavy Rain - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Szczur (The Rat) | Opis przejścia Heavy Rain Heavy Rain poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Heavy Rain zamieściliśmy opis przejścia sceny Szczur (The Rat). Ethan przystępuje do ostatniej piątej próby, w trakcie której musisz ponownie zadecydować czy mężczyzna ma poświęcić się dla syna. Przebieg tego etapu jest w dużym stopniu uzależniony od wcześniejszych decyzji.

Uwaga: Rozdział ten nie pojawi się w grze, jeśli Ethan został złapany w scenie Zbieg lub w scenie Na wolności i nie został uwolniony przez Normana Jaydena. Pozostaje on wtedy niestety w areszcie aż do samego końca gry.

Możesz wypić truciznę lub sprzeciwić się żądaniom porywacza - Szczur (The Rat) | Opis przejścia Heavy Rain - Heavy Rain - poradnik do gry
Możesz wypić truciznę lub sprzeciwić się żądaniom porywacza

Jest to ostatnia z prób Ethana. Jeśli udało ci się zaliczyć cztery poprzednie, to po pomyślnym ukończeniu także i tej próby możesz zdobyć trofeum Wypróbowany mistrz (Trial Master).

Idź przed siebie, aż dojdziesz do białego pomieszczenia. Podejdź do stolika i wysłuchaj monologu z GPS-a. Masz wybór - wypić truciznę, lub nie. Weź pod uwagę, że nawet jeśli ją wypijesz, to Ethan nie zginie. Jeśli więc chcesz zaliczyć wszystkie próby - pij śmiało. Jeśli wypijesz, dostaniesz ostatnią wskazówkę odnośnie lokalizacji Shauna. Dodatkowo, za podjęcie ryzyka wypicia trucizny, czyli zarazem zaliczenie próby zostanie przyznane trofeum Poświęcenie (Sacrifice).

Ehtan do zlokalizowania syna użyje telefonu komórkowego - słychać wyraźnie, że Shaun jest gdzieś w pobliżu wody - Szczur (The Rat) | Opis przejścia Heavy Rain - Heavy Rain - poradnik do gry
  1. Jeśli zaliczyłeś wszystkich pięć prób, to Ethan będzie mógł bezproblemo znaleźć Shauna.
  2. Jeśli zaliczyłeś tylko trzy lub cztery próby, to załączy się dodatkowa scenka, w której Ethan wybierze kilka potencjalnych lokalizacji.
  3. Jeśli zaliczyłeś mniej niż trzy próby, to Ethan nie będzie w stanie ustalić gdzie przetrzymywany jest porwany syn. Nie stracisz jednak ostatecznie szans odnalezienia Shauna. Z pomocą może przyjść Madison. Musi ona w rozdziale U zabójcy odnaleźć poprawny adres oraz przeżyć wspomniany rozdział, by pomóc podzielić się tą wiadomością z Ethanem.

Ehtan do zlokalizowania syna użyje telefonu komórkowego - słychać wyraźnie, że Shaun jest gdzieś w pobliżu wody. Jest tylko jedna lokalizacja nad rzeką, jedź w to miejsce, jeśli chcesz go uratować. Wybieramy lokację zaznaczoną czerwonym punktem czyli 852 Theodore Roosvelt Road. Poprawne wskazanie lokalizacji przetrzymywania Shauna nagradzane jest trofeum Sprytny tata (Clever Dad).