Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Heavy Rain - poradnik do gry

Heavy Rain - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Eureka | Opis przejścia Heavy Rain Heavy Rain poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Heavy Rain znajduje się opis przejścia sceny Eureka. Pozwala ona śledzić dalsze losy Scotta i Lauren. Etap ten rozgrywa się w mieszkaniu i zakłada między innymi przygotowanie jajecznicy za co możesz otrzymać osiągnięcie.

Mieszaj cały czas (3x w ciągu gotowania), by zrobić perfekcyjne danie - Eureka | Opis przejścia Heavy Rain - Heavy Rain - poradnik do gry
Mieszaj cały czas (3x w ciągu gotowania), by zrobić perfekcyjne danie

Pogadaj z Lauren i pozwól jej iść do łazienki. Spoczęła na Tobie ważna misja nakarmienia niewiasty, więc wyciągaj kapelusz szefa kuchni i do roboty. Zacznij - jak wszelka logika nakazuje - od lodówki. Wyjmij jajka, weź patelnię i postaw ją na kuchence. Użyj jajek na patelni w celu ich rozbicia i zacznij przyrządzać jajecznicę (a w zasadzie omlet). Pomieszaj kilka razy, aż Scott stwierdzi, że jest gotowa, wyłącz kuchenkę, weź talerz i teleportuj jajecznicę (omlet) z patelni na talerz. Dobrze przygotowany posiłek to podstawa - tak bardzo, że zasłużysz na trofeum: Szef kuchni (The Chef). Jeśli źle przygotowałeś jajecznicę, to Lauren złośliwie skomentuje ten fakt. Możesz powtórzyć ten etap żeby otrzymać kolejną szansę.

Postaw posiłek na stół, niech dziewczyna je. Zapytaj o notes. Zaprowadzi to Lauren z powrotem do pokoju, do biurka (niewdzięczna ledwo ruszyła Twoją jajecznicę). Dołącz do niej i wspólnie doświadczcie eureki.