Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Heavy Rain - poradnik do gry

Heavy Rain - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Centrum handlowe (The Mall) | Opis przejścia Heavy Rain Heavy Rain poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Heavy Rain ma do zaoferowania opis przejścia sceny Centrum handlowe (The Mall). W trakcie zakupów zniknie jeden z synów Ethana i będziesz w rezultacie musiał zająć się zlokalizowaniem chłopczyka (Jasona). To liniowy poziom, w którym nie podejmuje się żadnych decyzji.

Najpierw udaj się do klauna i baloników, nie masz potrzeby zaglądania do sklepów, ani teraz ani później - Centrum handlowe (The Mall) | Opis przejścia Heavy Rain - Heavy Rain - poradnik do gry
Najpierw udaj się do klauna i baloników, nie masz potrzeby zaglądania do sklepów, ani teraz ani później

Zajmij się Jasonem, kiedy żona kupuje buty z Shaunem. Idź za nim, zachce mu się balonika. Kup mu go. W czasie, kiedy będziesz szukać pieniędzy, Jason - jak każdy normalny dziesięciolatek - pójdzie gdzieś w las. Na domiar złego przyjdzie żona.

Wypatruj czerwonego balonika wśród tłumu, domyślnie kieruj się bardziej w stronę wyjścia - Centrum handlowe (The Mall) | Opis przejścia Heavy Rain - Heavy Rain - poradnik do gry
Wypatruj czerwonego balonika wśród tłumu, domyślnie kieruj się bardziej w stronę wyjścia

Idź więc szukać dzieciaka - w stronę, w którą patrzy klaun. Rozglądaj się po sklepach, ale docelowo kieruj się na ruchome schody. Teraz musisz wypatrywać czerwony balon. Jest to dość denerwujący moment, bo ciężko go wypatrzeć. Na domiar złego jak już znajdziesz go za pierwszym razem, okaże się, że to po prostu kupa balonów unosi się w powietrze, za drugim zaś, że to inne dziecko. W końcu go znajdziesz, idź w jego stronę kierując się w stronę wyjścia z galerii. Zakończysz ten bardzo liniowy poziom.

Ukończenie tego etapu automatycznie nagradzane jest trofeum Interaktywny dramat (Interactive Drama).