Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Heavy Rain - poradnik do gry

Heavy Rain - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Stary magazyn (The Old Warehouse) | Opis przejścia Heavy Rain Heavy Rain poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Heavy Rain zamieściliśmy opis przejścia sceny Stary magazyn (The Old Warehouse). To finałowy rozdział gry, na przebieg którego wpływ ma wiele czynników. Co więcej w trakcie rozgrywania go każda z głównych postaci może zginąć i w konsekwencji możesz odblokować różne zakończenia.

Uwaga: Ta scena różnić się będzie w zależności od tego, które z postaci dotrą na miejsce - Stary magazyn (The Old Warehouse) | Opis przejścia Heavy Rain - Heavy Rain - poradnik do gry

Uwaga: Ta scena różnić się będzie w zależności od tego, które z postaci dotrą na miejsce. Ma też ogromny wpływ na Epilogi.

Decyzje, które mają wpływ na przebieg sceny

Najlepszy wariant zakłada, że wszystkie grywalne postacie pojawią się w tej lokacji. W takiej sytuacji Ethan ratuje Shauna, Norman walczy z zabójcą, a Madison przeszkadza policji we wtargnięciu do środka.

Najgorszy wariant zakłada, że trzy z czterech grywalnych postaci nie zjawią się w magazynie. Madison może zginąć. Norman może zginąć lub nie znaleźć magazynu. Ethan może wylądować w areszcie lub nie znaleźć magazynu. Jeśli żadna z postaci nie zjawi się - Shaun zostawiony jest sam sobie i ginie, a zabójca nie zostaje złapany.

Poniżej zamieściliśmy informacje co dana postać musi zrobić, aby zjawić się (lub nie) W Starym magazynie. W zestawieniu tym nie znalazł się oczywiście Scott Shelby - z uwagi na to kim on jest jego obecność jest oczywistą kwestią.

Ethan

Aby się zjawić:

  1. Zalicz wszystkich pięć prób w etapach [Niedźwiedź], [Motyl], [Jaszczurka], [Rekin], [Szczur];
  2. Alternatywnie jeśli zaliczyłeś trzy lub cztery próby musisz pojechać w dobre miejsce w etapie [Szczur];
  3. Alternatywnie jeśli zaliczyłeś mniej trzy próby musisz otrzymać telefon od Madison, jeśli ona odgadła hasło i przeżyła etap [U zabójcy];

W każdym z wyżej wymienionych przypadków nie dać się złapać w etapach [Zbieg] (w przypadku złapania, Ethan może zostać uwolniony przez Normana) i [Na wolności].

Zostało jeszcze 67% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie