Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Heavy Rain - poradnik do gry

Heavy Rain - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Bezsenność (Sleepless Night) | Opis przejścia Heavy Rain Heavy Rain poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Heavy Rain ma do zaoferowania opis przejścia sceny Bezsenność (Sleepless Night). Jest to rozdział, w którym po raz pierwszy przejmuje się kontrolę nad ostatnią z grywalnych postaci gry - Madison Paige. Etap rozgrywany jest w jej apartamencie.

Nie przejmuj się tym, że ktoś grasuje po twoim mieszkaniu - Madison nic nie grozi - Bezsenność (Sleepless Night) | Opis przejścia Heavy Rain - Heavy Rain - poradnik do gry
Nie przejmuj się tym, że ktoś grasuje po twoim mieszkaniu - Madison nic nie grozi

A oto i ostatnia z głównych postaci w grze - Madison Paige. Fotograf cierpiąca na bezsenność. Wstań z łóżka i posłuchaj, co tam Madison sobie myśli. W kuchni znajdziesz kubek z wodą, który możesz podgrzać w mikrofalówce. Na stole w kuchni znajdziesz gazetę. Poczytaj ją. Kolejna opcjonalna aktywność to prysznic. Idź do łazienki (drzwi z lewej strony), rozbierz się i... weź prysznic. Ubierz się teraz z powrotem. Możesz wziąć pigułki, aczkolwiek nie ma to wpływu na grę. Wyjdź z łazienki i skieruj się do łóżka. Spróbuj się zdrzemnąć. Czynności możesz wykonywać w dowolnej kolejności, chodzi tylko o to, by zająć przez chwilę bohaterkę.

Możesz starać się doprowadzić do jak najlepszego zakończenia walki - Bezsenność (Sleepless Night) | Opis przejścia Heavy Rain - Heavy Rain - poradnik do gry
Możesz starać się doprowadzić do jak najlepszego zakończenia walki

Dobra, zrobiło się nieciekawie. Spróbuj dostać się do biurka, gdzie leży telefon. Nie uda ci się to i w takim razie idź do drzwi. Nie masz wyboru - musisz się bronić. Walcz. Jest to walka podobna do tej, którą stoczył Scott (oparta o QTE) w rozdziale Melina. Niezależnie od Twoich poczynań scena ta ma jedno wspólne zakończenie. Jako że bandyci tak naprawdę nie istnieją nic złego się nie wydarzy jeśli od razu się poddasz lub jeśli zawalisz którąś ze scenek QTE i "zginiesz".